×

Nie widzi i nie słyszy, ale zawsze wie, kiedy jej pan wraca do domu. Wyczuwa go z kilometrów

Mówi się, że kiedy tracisz jeden ze swoich zmysłów, twoje pozostałe zmysły stają się dużo silniejsze. Jak myślisz, co się dzieje, gdy stracisz aż dwa zmysły, a do tego jesteś psem? Odpowiedź jest prosta – twój zmysł węchu jest wtedy nie do przebicia. Tak właśnie jest w przypadku pewnej suczki, która nie widzi, ani nie słyszy. Mimo to zawsze wie, kiedy jej pan wraca do domu.

Ta suczka jest niewidząca i niesłysząca

Mimo niesprawności ona zawsze wie, kiedy jej pan wraca do domu

Urocza suczka zawsze cierpliwie czeka na powrót swojego właściciela do domu. Chociaż ona nie widzi ani nie słyszy, jej zmysł węchu jest w stanie wyczuć mężczyznę na kilometry.

Wideo z udziałem suczki trafiło do sieci

Christine Bray nagrała filmik ukazujący reakcję niewidomej i niesłyszącej suczki, gdy zaczyna wyczuwać swojego pana. Gdy mężczyzna znajduje się już blisko niej, ona jest tak szczęśliwa, że trudno jej pohamować swoją radość. Skacze na swojego tatę i daje mu całusy, tak samo pies ze wszystkimi zdrowymi zmysłami.

Mimo że los nie był dla niej łaskawy, to ona dokładnie wie, jak żyć pełnią życia. Ta suczka nie pozwala, by cokolwiek powstrzymało ją od okazywania miłości do swojego właściciela.

Urocze powitanie obejrzysz na poniższym filmiku:

https://www.facebook.com/thedodosite/videos/314862549339315/

 

Wideo zostało już obejrzane przez ponad 3 miliony użytkowników

Internauci z całego świata zakochali się w tej suczce. Pod filmikiem pojawiło się także mnóstwo komentarzy.

„Ona zupełnie nie przejmuje się swoją niesprawnością i wydobywa z życia to, co najlepsze. Jest wspaniała.” – napisała jedna z użytkowniczek.

„Ta suczka to inspiracja dla nas wszystkich. Nie ma wszystkiego, co by chciała, ale mimo to jest pełna miłości. Miłość nadaje życiu sens i sprawia, że wszystkie inne problemy wydają się być dużo łatwiejsze.” – dodała inna użytkowniczka.

Może Cię zainteresować