×

Najlepszy filmik z udziałem psa kiedykolwiek. Został obejrzany przez ponad 194 mln ludzi

Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem psów czy nie, to z pewnością spodoba ci się ten filmik. Wielu z was prawdopodobnie już go widziało i to nie raz. On jest jednak naprawdę śmieszny i dzięki temu nigdy nie staje się nudny. Nieważne, ile razy go oglądam, to za każdym razem głośno się śmieję. Prawdę mówiąc zawsze oglądam to wideo, gdy mam zły humor.

Najzabawniejszy filmik kiedykolwiek

Oczywiście, celowe drażnienie psów nie jest niczym dobrym, ale nie o to chodzi w tym filmie. Głos psa został podłożony, przez co efekt jest prześmieszny. To epickie wideo ma na celu zrozumienie, w jaki sposób psy myślą i jakby to wyglądało, gdyby naprawdę potrafiły mówić.

Filmik możesz obejrzeć poniżej:

https://www.facebook.com/bardzo.kochamy.zwierzaki/videos/1775430649214271/

 

Czy twój pies też tak bardzo kocha jedzenie? Mam wrażenie, że mój zrobiłby wszystko, gdyby tylko mógł jeść wszystko poza swoją karmą. Cóż, zakazany owoc zawsze jest najbardziej pożądany…

To wideo to prawdziwy hit!

Jak widać podoba się nie tylko mi, ponieważ ludzie z całego świata dosłownie oszaleli na jego punkcie. Od czas publikacji filmik został już obejrzany przez ponad 194 miliony osób! Koniecznie daj znać, czy ty też się przy nim uśmiałeś. Podziel się swoją opinią w komentarzu i pokaż to wideo swoim znajomym i przyjaciołom.

Może Cię zainteresować