×

Na spacerze obcy obraził jego jednookiego psa. Odpowiedział mu tak, że aż w pięty mu poszło!

Dr James Greenwood to weterynarz, a także prezenter BBC, który posiada jednego z najsłodszych psów na świecie. Jego labrador retriever o imieniu Oliver ma tylko jedno oko, ale to nie przeszkadza mu w byciu pięknym i uroczym. Greenwood jest dumny, że może pochwalić się Oliverem, ponieważ wierzy, że każdy pies jest cudowny. Ale pewnego razu jakiś nieznajomy całkowicie zepsuł Jamesowi humor – jak gdyby nigdy nic rzucił nieprzyzwoity komentarz na temat wyglądu Olivera, a James postanowił publicznie wypowiedzieć się, co o tym sądzi. Jego odpowiedź była po prostu genialna!

Tutaj nie ma miejsca na nienawiść

Nieznajomy idący ulicą nazwał Olivera „brzydkim”. James Greenwood był wściekły, ale nie chciał robić sceny. Więc zamiast tego opowiedział swoim obserwującym o tej nieprzyjemnej osobie.

Jako szczeniak Oliver został zaatakowany przez innego psa, w wyniku czego stracił oko. Do tego faceta, którego dzisiaj spotkaliśmy: Oliver nie jest k***a brzydki. Ale jest psem. I nie może Ci w żaden sposób odpowiedzieć ani się odgryźć. Sprawia to, że w tej sytuacji to TY wyglądasz kompletnie głupio. – napisał James.

Bo każdy pies jest wyjątkowy

Post Jamesa sprawił, że wiele osób było wściekłe nieznajomego, ale oprócz tego przyniósł także mnóstwo miłych słów. Wiele osób przyznało, że uwielbiają Olivera, a dziesiątki internautów podzieliło się zdjęciami swoich psiaków, które równe straciły oko – a każdy z nich jest wyjątkowy na swój własny sposób.

Chcę się również z wami podzielić, że Olivierowi w jakiś sposób udaje się zasiewać uśmiechy na twarzach ludzi, którzy nas mijają. Sprawia to, że spacery z nim są cudowne, a widok ten warto zobaczyć. Jeśli Oliver czegoś mnie nauczył, to tego, że na świecie jest o wiele więcej dobrych ludzi niż złych. – dodaje dr James Greenwood.

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować