×

Oblała psa wrzącym olejem, bo wszedł na jej posesję i szukał jedzenia dla swoich szczeniąt

Lina to bezpański pies, który na ulicach szukał pożywienia dla swoich szczeniąt. Właśnie wtedy wydarzył się straszliwy incydent, który nigdy nie powinien mieć miejsca. Okrucieństwo ludzi wobec zwierząt nie zna granic!

Lina samotnie wędrowała po ulicach Buenos Aires, rozpaczliwie szukając jedzenia dla jej głodnych szczeniąt. Postanowiła wejść na posesję domu, aby sprawdzić, czy coś tam znajdzie. To, co stało się później, jest przerażające! Właścicielka domu,  w celu pozbycia się czworonoga, oblała go wrzącym olejem.

Na swoim ciele Lina miała masę ran i poparzeń – głównie na głowie, plecach oraz oczach. Pomimo ogromnego bólu, nie porzuciła roli matki i nadal dzielnie opiekowała się swoimi dziećmi.

„To było niesamowite, że mimo ogromnego bólu i cierpienia, Lina nadał karmiła swoje szczeniaki.” – przyznała wolontariuszka opiekująca się Liną.

Dzięki pomocy organizacji na rzecz zwierząt, Lina z czasem odzyskała swoje siły.

Nadszedł dzień, w którym była na tyle silna, że była gotowa do adopcji. Lina oraz jej dzieci znalazły kochające domy, w których w końcu mogą być szczęśliwe.

Teraz już nigdy nie będą głodne!

Może Cię zainteresować