×

Stracił wszystko, gdy jego rodzina się przeprowadziła. Smutny piesek stracił już nadzieję

Psy to niezwykle opiekuńcze i kochające istoty, które dają bezwarunkową miłość. To strasznie bolesne, gdy porzucają je ludzie, którym ufają. Niestety takie sytuacje zdarzają się bardzo często. Nie inaczej było w przypadku 8-letniego labradora o imieniu Larry. Gdy jego rodzina się przeprowadziła, czworonóg stracił wszystko.

Gdy właściciele się przeprowadzili, porzucili swojego psa

Larry zamieszkał na parkingu, który znajdował się po drugiej stronie ulicy jego starego domu. Biednego pieska zauważył kierowca samochodu dostawczego.

„Wyglądał na głodnego i przygnębionego. Założyłem konto na Instagramie, aby sprawdzić, czy ktoś może mu pomóc.” – przyznał mężczyzna.

https://www.instagram.com/p/BkL3xH8BhzE/

 

Kierowca miał nadzieję, że uda mu się znaleźć dom dla labradora

„Jego widok łamie mi serce. Bardzo chciałbym mu pomóc, ale moja aktualna sytuacja po prostu nie pozwala mi na przygarnięcie go do domu. Będę zamieszczać tutaj jego zdjęcia tak długo, aż nie znajdzie się ktoś, kto będzie chciał go adoptować.” – napisał mężczyzna na Instagramie.

Zdjęcie szybko zaczęło stawać się popularne

O historii biednego labradora dowiedziało się tysiące ludzi. Wśród nich znaleźli się wolontariusze z grupy ratunkowej Love Leo Rescue.

https://www.instagram.com/p/BmwCSOvHkj_/?utm_source=ig_embed

 

Ratownicy przyjechali po psa

„Gdy tylko zobaczyliśmy zdjęcia tego biedactwa, od razu wiedzieliśmy, że mu pomożemy. Gdy do nas trafił, natychmiast zabraliśmy go do weterynarza. Niestety lekarz nie miał dla nas dobrych wieści.” – mówi Sasha Abelson, prezes Love Leo Rescue.

U Larry’ego zdiagnozowano chorobę Cushinga

Ta choroba powoduje problemy zdrowotne takie jak utrata sierści, nadmierny przyrost masy ciała, zmiany skórne oraz obrzęk brzucha. Leczenie jest dość kosztowne.

„Wydaliśmy sporo pieniędzy na jego leczenie, ale on jest tego wart. Nowy właściciel Larry’ego musi zdawać sobie sprawę, że on musi przyjmować leki.”

https://www.instagram.com/p/BnRw7P4H7Ai/?utm_source=ig_embed

 

Labrador cały czas szuka nowego domu

„Larry jest miłym i delikatnym psem, który zasługuje na wieczny dom. Przeszedł tak dużo, a mimo to nadal jest bardzo przyjacielski dla ludzi. Jedyne, czego pragnie, to spędzenie swoich złotych lat w cieple i miłości. Zrobimy wszystko, żeby był szczęśliwy.”

Larry – życzę Ci powodzenia!

Mam nadzieję, że już wkrótce znajdziesz kochającą rodzinę, która otoczy Cię wspaniałą opieką. Właśnie na to zasługujesz!

 

 

Może Cię zainteresować