×

Adoptowała pobitego i skrzywdzonego pitbulla. Pies odwdzięczył się jej ogromną miłością

Studentka Kayla Filoon Filadelfii w Pensylwanii nie wiedziała, że jej życie tak bardzo zmieni się, tego właśnie dnia, kiedy odwiedzała schronisko, w którym pomaga jako wolontariuszka.

Kayla, gdy tylko miała wolne, pojawiała się w schronisku i z wielką chęcią zajmowała się wyprowadzaniem psów

Gdy tego dnia znów przechodziła między boksami, zauważyła nowego pitbulla o imieniu Russ. Siedział spokojnie i patrzył z uwagą na dziewczynę. Studentce pękało serce, gdy widziała, jak zaniedbany i posiniaczony jest psiak. Do tego cierpiał z powodu infekcji oczu, miał kaszel, chorobę skóry i rany.

Bez wahania wzięła go na spacer. Nie miał problemu z chodzeniem na smyczy i z chęcią jadł smakołyki z ręki

Ale to, co ją bardziej urzekło to fakt, że Russ od razu jej zaufał i chciał się do niej tulić. To spontaniczne zachowanie od razu zostało odwzajemnione. Następnego dnia Kayla wróciła do schroniska i wzięła psiaka w dalszą wyprawę. Kiedy usiedli sobie na trawie, Russ położył się na jej kolanach. Dla studentki wtedy wszystko było już jasne – nie może go oddać do schroniska. Gdy wrócili ze spaceru, Kayla zgłosiła, że chce zaadoptować pitbulla. Od tej chwili stali się nierozłączni.

Gdy Kayla pisze prace zaliczeniowe na zajęcia, Russ jest zawsze przy niej

Russ codziennie musi przechodzić specjalne kąpiele lecznicze, aby jego skóra mogła się odbudować

Bez wątpienia ta dwójka była sobie pisana

Na pierwszy rzut oka widać, jak Russ kocha swoją właścicielkę i jak bardzo wdzięczny jest za to, co dla niego zrobiła. Drużyna, której można tylko pozazdrościć!

Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości związane z tym, że zwierzęta potrafią być najwierniejszymi towarzyszami na świecie?

Może Cię zainteresować