×

Zupełnie obcy pies wpada na przypadkową imprezę basenową i całkowicie rozwala system

Grupa znajomych cieszyła się imprezą na basenie, kiedy nagle zauważyli dwa psy kręcące się za płotem na skraju podwórka. Wyglądało na to, że futrzaki chciały wejść do środka, a więc imprezowicze wpuścili je na ogródek, aby mogli spędzić z nimi czas, dopóki nie przyjdzie po nie właściciel. Psy od razu wybiegły na podwórko i podczas gdy jeden z nich był trochę nieśmiały, to drugi natychmiast zdecydował, że dołącza do imprezy!

Reklama
Źródło: Jennifer Motes

Źródło: Jennifer Motes

W tym momencie niektórzy z nas byli w basenie, a inni na podwórku. Golden retriever biegał dookoła, machał ogonem i podchodził do każdego, aby zdobyć odrobinę pieszczot. Suczka owczarka była znacznie bardziej nieśmiała, początkowo siedziała na podwórku, ale kiedy zobaczyła swojego kumpla bawiącego się z nami, również do nas podeszła. – opowiada Jennifer Motes, jedna z uczestniczek imprezy.

Źródło: Jennifer Motes

Źródło: Jennifer Motes

Pies-imprezowicz

Golden retriever, później okazało się, że o imieniu Stoker, najwyraźniej wiedział, jak dobrze się bawić. Nie wahał się dołączyć do zabawy. Biegał, bawił się w aportowanie, błagał o jedzenie, kradł buty, a w końcu wskoczył nawet do basenu!

Źródło: Jennifer Motes

Źródło: Jennifer Motes

Wzięliśmy materac, a Stoker się na niego wspiął. Pływał sobie na nim, co chwilę otrzymując buziaki. Naprawdę świetnie się bawił! Suczka owczarka nie była na tyle odważna, aby wejść do basenu – po prostu chodziła i obserwowała nas. Niektórym z nas pozwoliła się też pogłaskać. – mówi Jennifer Motes.

Źródło: Jennifer Motes

Źródło: Jennifer Motes

Najlepsi przyjaciele

Podczas gdy psy imprezowały, jeden z członków grupy skontaktował się z tatą Stokera. Mężczyzna powiedział, że suczka owczarka należy do sąsiada i że ona i Stoker są najlepszymi przyjaciółmi, którzy cały czas bawią się razem. Najwyraźniej para uciekła razem w poszukiwaniu imprezy i doskonale im się to udało!

Reklama
@jt2348

#notourdog #vettechsoftiktok #poolparty #petsoftiktok #dogtags

♬ Good Day – Nappy Roots

 

Psy spędziły kilka godzin na imprezie, zanim zostały odebrane – a gospodarze podkreślili, że są u nich absolutnie mile widziane i mogą wrócić, kiedy tylko zechcą.

Te dwa urocze psiaki sprawiły, że impreza na basenie była jeszcze lepsza, a Stoker i jego najlepsza przyjaciółka byli niezwykle szczęśliwi, że spełnili swoje marzenie!

Reklama

 

 

Reklama

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować