×

Ile psów widzisz na zdjęciu? Odpowiedź zdradzi, jaki jest Twój wiek mentalny

Tym razem mamy dla Was zagadkę psychologiczną. Będzie idealna dla każdego miłośnika zwierzaków. Ten test psychologiczny pozwoli Ci sprawdzić, ile mentalnie masz lat. Wynik będzie zależny od tego, ile piesków doliczyłeś się na zdjęciu. Gotowy, by poznać prawdę?

Test psychologiczny – oblicz swój wiek mentalny

Wszelkiego rodzaju testy psychologiczne wiodą prym w sieci. Są ciekawą rozrywką, dzięki której można się dowiedzieć wielu interesujących rzeczy na swój temat.

Tym razem mamy dla Was test psychologiczny dla wszystkich miłośników zwierząt. Jego rozwiązanie pozwoli Ci wyliczyć Twój wiek mentalny. Brzmi zaskakująco, prawda? Aby to zrobić, na poniższym zdjęciu należy policzyć wszystkie pieski. Dlatego skup się i zabierz się do rozwiązania testu! 

Eksperci, którzy przygotowali ten test, uznają że liczba piesków, którą widzisz na obrazku, świadczy o Twoim wieku mentalnym. To ciekawe, a szczególnie, że u każdej osoby ten wynik będzie inny. Dlatego ten test psychologiczny będzie świetną rozrywką z przyjaciółmi. Rezultat może być naprawdę zaskakujący! Sprawdź, jaki wiek ma Twój umysł!

Ile piesków widzisz na obrazku?

Odpowiedzi w tym teście mogą być naprawdę różnorodne. I nie ma tu złych ani dobrych rozwiązań. To przede wszystkim jest wskazówka dla Ciebie. Dlatego nie przejmuj się, jeśli robisz ten test z kimś i wasze wyniki są różne. To świadczy o tym, że każdy z Was ma inny wiek mentalny. Jedni są młodzi duchem, inni wręcz przeciwnie – to starsze dusze. Pamiętaj, że to tylko zabawa i iluzja optyczna, dlatego nie przejmuj się, jeśli wynik testu Cię nie zadowoli. 

Jeśli już policzyłeś pieski, sprawdź, co oznacza konkretna liczba:

Jeśli doliczysz się 4 piesków, oznacza to, że mentalnie masz między 20 a 25 lat i jesteś artystyczną duszą, która kocha poznawać świat. Lubi też działać w skupieniu.

5 psów oznacza, że Twój wiek to między 25 a 30 lat i lubisz bezpośredniość i prostotę. Starasz się nie komplikować sobie życia. 

6 psów to wiek między 30 a 40 lat. Takie osoby cechuje prostolinijność, a także przywiązanie do utartych schematów, ale również myślenie realistyczne. Mają też grupę kilku przyjaciół, z którymi trzymają się od lat, wzajemnie się wspierając.

7 psów widzą tylko te osoby, które mają wiek nastoletni. Wynika to z ich otwartości i młodzieńczej naiwności. Cechuje je energiczność i pozytywne nastawienie do życia.

A Tobie, jaki wiek mentalny pokazał test psychologiczny?

Może Cię zainteresować