Kategorie Wideo

Kot kombinuje, jak dokuczyć psu. Widząc, co wymyślił, właściciel pęka ze śmiechu

Zwierzaki… z nimi nigdy nie ma nudy. Szczególnie jeśli zestawi się je w duecie, na przykład psa z kotem. Mogą wówczas wydarzyć się nieoczekiwane a zarazem całkiem zabawne rzeczy.

Ruta to kot, a Howie pies, są rodzeństwem. Ich właściciele uwiecznili na nagraniu całkiem śmieszną sytuację w roli głównej z tą dwójką. Otóż Ruta siedział na boku kanapy, podczas gdy psi brat tuż obok niego, ale na siedzisku. Kot znajdował się o poziom wyżej i z góry przyglądał Howiemu. Widać było, że bardzo intensywnie nad czymś myśli. Powoli wyciągnął łapkę w stronę ucha psa i znów się chwilę zawiesił.

Kot kombinuje, jak dokuczyć psu. Widząc, co wymyślił, właściciel pęka ze śmiechu
YouTube

Po chwili namysłu uderzył psiaka łapką w tył głowy. Właśnie w tym momencie prawdopodobnie pożałował swojej decyzji 😛 Howie w błyskawicznym tempie odwrócił się i pogroził Rucie. Kot natychmiast zeskoczył z oparcia. Wiedział, że to nie przelewki. W tle nagrania słychać rozbawionego właściciela, który nie może powstrzymać śmiechu.

Ciekawe, czy w tym domu to Howie czy Ruta jest samcem alfa

Weterynarze potwierdzają, nasz produkt najlepszy w swojej kategorii!

Kot kombinuje, jak dokuczyć psu. Widząc, co wymyślił, właściciel pęka ze śmiechu

Rękawica do wyczesywania sierści firmy Kochamy Zwierzaki, to jedyny produkt tego typu polecany przez weterynarzy, aż 180 wypustek masująco – zbierających sierść, odpowiedni dla psa jaki dla kota, bez znaczenia jaki rodzaj sierści posiada Twój pupil. Rękawica wykonana z silkonu, 100% zdrowego dla zwierzaka.

Źródła: www.pawmygosh.co
Fotografie: www.youtube.com