×

Każdego dnia starsza suczka siada w tym samym miejscu i czeka na pieszczoty od ludzi

Jedna z ulubionych rozrywek suczki o imieniu Hime jest bardzo prosta. Po prostu usiądź przy ścieżce, przez którą przechodzi mnóstwo ludzi i cierpliwie czekaj, aż będą cię głaskać lub częstować smakołykami. 13-letnia husky już dawno zorientowała się, że w tym miejscu zawsze dostanie to, po co przyszła!

Źródło: David Nagadhana

Źródło: David Nagadhana

Szuka miłości wszędzie, gdzie to możliwe

Bardzo lubi to miejsce. Może w nim oglądać świat. To nie jest jednak powód, dla którego się tam wybiera. Ona ma nieco inną strategię. – przyznaje David Nagadhana, tata Hime.

Hime, która została adoptowana jako szczeniak, jeździ w przyczepce rowerowej Davida, dzięki której odkrywa najlepsze miejsca na zdobywanie dodatkowych pieszczot.

Jeździ w przyczepce z powodu artretyzmu. Teraz, gdy Hime jest starsza, stała się jeszcze bardziej delikatna i szuka dodatkowej porcji miłości wszędzie, gdzie to tylko możliwe. – mówi David Nagadhana.

Źródło: David Nagadhana

Źródło: David Nagadhana

Uwielbia odkrywać nowe miejsca

Ulubionym miejscem husky jest ścieżka w Richmond w Anglii, ponieważ przechadza się tam mnóstwo ludzi. Uwielbia przy niej siadać, ponieważ spacerowicze często zatrzymują się przy niej, aby dać jej odrobinę miłości czy też smakołyków. David chętnie zabiera swoją psinkę do miejsc, w których wydaje się być najszczęśliwsza.

Uwielbia znajdować nowe, interesujące i ekscytujące miejsca. Czasami czuje się w nich tak bardzo zrelaksowana, że nawet utnie sobie w nich drzemkę. – tłumaczy David Nagadhana.

Źródło: David Nagadhana

Źródło: David Nagadhana

David i Hime robią wszystko razem, a to na pewno nie skończy się w najbliższym czasie

Hime była przy mnie, gdy w czasie pandemii życie stanęło w miejscu. I ja będę przy niej do samego końca. Wychowywanie psów jest jak tęcza. Z jednej strony szczenięta są radością, a z drugiej starsze psy są prawdziwym skarbem. – dodaje David Nagadhana.

Nie trzeba chyba dodawać, że Hime każdego dnia otrzymuje niekończącą się ilość miłości, czułości i smakołyków od swojej ulubionej osoby na całym świecie, czyli ukochanego taty!

 

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować