×

Bała się, że pies nie polubi jej chłopaka. Na pierwszym spotkaniu dzieje się coś szokującego

Abby Schulte i jej chłopak Ethan są szczęśliwą parą od 2 lat. Pewnego dnia kobieta zdecydowała się zaadoptować nieśmiałego psa o imieniu Harvey (czworonóg przeżył huragan Harvey). Zwierzak bardzo bał się ludzi, w związku z czym Abby obawiała się, że pies nie zaakceptuje jej partnera.

„Harvey jest przerażony ludźmi. Byłam jedyną osobą, której pozwalał się do siebie zbliżyć.” – opowiada Abby.

Kilka dni po przyjęciu Harveya, Abby zdecydowała, że nadszedł czas, aby zaprosić Ethana. Reakcja czworonoga na widok chłopaka wyjątkowo zaskoczyła Abby – zamiast warczeć ze strachu, zwierzak pokochał Ethana od pierwszego wejrzenia i to ze wzajemnością.

„Harvey czuł się przy Ethanie bardzo swobodnie i komfortowo. Bardzo mnie to ucieszyło. Mój pies chyba potrafi wyczuwać dobrych ludzi!” – mówi Abby.

Za każdym razem, gdy Ethan przyjeżdża, by spędzać czas z Abby, Harvey podskakuje z podniecenia.

„Harvey uwielbia przytulać się z Ethanem. Bardzo go kocha.”

Abby bardzo cieszy się, że jej pies i chłopak dobrze się dogadują. Czasami jednak zaczyna się czuć jak „piąte koło u wozu”.

„Czasami czuję się trochę zazdrosna, że tak bardzo kocha Ethana. Ale rozumiem to, bo wiem, że mnie kocha tak samo.” – tłumaczy Abby.

Mimo że Harvey nadal jest nieśmiały w stosunku do  nieznajomych, ma przy sobie dwoje ludzi, którzy kochają go z całego serca. To jest w tym wszystkim najważniejsze.

„Nadal jest nieśmiały, ale widzę u niego dużą zmianę w stosunku do pierwszego dnia w moim domu.  Zaczyna otwierać się na świat. Bardzo go kocham.” – dodaje Abby.

 

Może Cię zainteresować