×

Ten jamnik ma dość nietypową pasję. Z każdym dniem coraz bardziej zaskakuje swoich właścicieli

Słodki jamnik o imieniu Flynn uwielbia znajdywać różne rzeczy do zabawy w domu – cóż, zabawki dla psów zdecydowanie już mu nie wystarczają!

4-letni czworonóg stał się znany z kradzieży przedmiotów, które nie należą do niego.

„Uwielbia kraść rzeczy, których nie wolno mu dotykać. Wszystko zaczęło się, gdy Flynn był jeszcze szczeniakiem. Nigdy z tego nie wyrósł.” – powiedziała Francesca Emmingham, właścicielka psa.

Flynn skradał już widelce i łyżki, ale udało mu się uciec nawet z miskami i deskami do krojenia. Kiedy już coś ukradnie, zwykle znajduje miejsce, gdzie może dumnie pochwalić się swoim nowym znaleziskiem.

„Kiedy wkładam naczynia do zmywarki, on po prostu podchodzi i sobie je zabiera. Weźmie wszystko, co znajduje się poniżej wysokości stołu.” – opowiada Emmingham.

Długa lista łupów Flynna obejmuje m.in. pilot do telewizora, koce i świecę w szklanym słoiku. Jedynym jasnym punktem jest to, że nigdy nie próbował zjeść żadnego ze swoich znalezisk.

„Zazwyczaj lubi, kiedy ktoś widzi go ze swoimi łupami. Często kryje się jednak z nimi pod stolikiem do kawy, aby nikt nie mógł mu ich zabrać.” – przyznała właścicielka Flynna.

Zaskakującym faktem jest to, że Flynn zarezerwował to dziwne zachowanie tylko dla swojej rodziny. Kiedy odwiedza domy przyjaciół swoich właścicieli, jest wyjątkowo grzeczny.

„Bardzo szanuje domy innych ludzi. Ale tego samego nie można powiedzieć o naszym.” – wyjaśniła Emmingham.

Kiedy nie knuje swoich kolejnych napaści, Flynn uwielbia spędzać czas ze psią przyjaciółką o imieniu Bailey. Czas pokaże, czy nauczy ją swoich złodziejskich sztuczek.

„W rzeczywistości jest wspaniałym psem. Bardzo go kochamy.” – dodała właścicielka.

Może Cię zainteresować