×

Został potrącony przez samochód. Przestraszony leżał z boku ruchliwej autostrady

Pies o imieniu Ernest został potrącony, a następnie wylądował z boku ruchliwej autostrady. Z ogromną nadzieją czekał, aż ktoś w końcu się zatrzyma i udzieli mu odpowiedniej pomocy. Był w wielkim niebezpieczeństwie. Na szczęście znaleźli się ludzie, którzy mu pomogli.

Kiedy organizacja Animal Aid Unlimited otrzymała zgłoszenie o Erneście, jak najszybciej wybrali się we wskazane miejsce, aby udzielić mu pomocy. Kiedy zobaczyli pracownicy zobaczyli czworonoga, był bardzo wystraszony. Ratownicy wiedzieli, że muszą być delikatni, ponieważ w przeciwnym razie pies ucieknie na autostradę.

Przy bliższej obserwacji wolontariusze zauważyli, że Ernest został zraniony i jak najszybciej należy mu udzielić pomocy.

W pewnym momencie czworonóg się zdenerwował i podjął próbę ucieczki…

Kiedy pies zauważył, że ratownicy mają przy sobie jedzenie, uspokoił się. Był bardzo głodny i z wielką chęcią przyjął oferowane przez nich przekąski.

Ratownicy okryli psa kocem, a następnie zanieśli go do samochodu. Ernest został przetransportowany do siedziby organizacji.

W klinice zwierzak otrzymał potrzebną pomoc. Pies był bardzo wyczerpany, ale na szczęście jego stan zdrowia poprawiał się z dania na dzień.

Po tygodniach leczenia, Ernest na reszcie odzyskał swoje siły.

Czworonóg jest bardzo wdzięczny wszystkim wolontariuszom, którzy się nim opiekowali.

Uwielbia się z nimi przytulać oraz spędzać z nimi czas. Teraz Ernest zostanie przeznaczony do adopcji.

Film z całej podróży Ernesta obejrzysz poniżej:

Może Cię zainteresować