×

Wzruszające spotkanie dziecka i psa po roku rozłąki. Chłopiec nie mógł przestać płakać

Dziecko i pies potrafią stworzyć pomiędzy sobą nierozerwalną więź. Tak było w przypadku 11-letniego Lennoxa oraz czworonoga o imieniu Bogart. Pies należy do sąsiadki chłopca, ale mimo to Lennox zawsze twierdził, że Bogart jest jego najlepszym kumplem. Pewnego dnia właścicielka czworonoga musiała wyjechać oraz zabrać ze sobą psa. Bogart i Lennox musieli się rozstać – nie widzieli się przez cały rok.

Dziecko i pies – najlepsi kumple

Gdy nadszedł czas rozłąki, serce chłopca rozpadło się na tysiące kawałków. Rozstanie miało trwać kilka miesięcy, ale ostatecznie przedłużyło się do roku.

„Przez cały ten czas mój syn chodził po podwórku i płakał. Bardzo tęsknił za Bogartem. Każdego dnia modlił się, aby mógł spotkać go ponownie.” – opowiada Ellen Tift, mama chłopca.

Najszczęśliwsza chwila dla chłopca i psa

Po roku Bogart wraz z włascicielką w końcu wrócili do swojego rodzinnego miasta. Mama chłopca uchwyciła moment, w którym jej syn i czworonóg spotkali się ponownie. To była bardzo emocjonująca chwila!

Wzruszające spotkanie zostało uwiecznione na filmiku

„Cieszę się, że udało mi się wszystko nagrać. Lennox nie mógł przestać, gdy zobaczył Bogarta. Oni naprawdę się kochają.” – dodała mama chłopca.

 

 

 

Może Cię zainteresować