Kategorie PsyWideo

Pies i jego tata pokazali, jak najlepiej jest trenować podczas kwarantanny

Zwierzaki różnie podchodzą do ćwiczeń fizycznych. Jedne nie robią sobie z tego zupełnie nic i leżąc obok z obojętnością przyglądają się naszym wysiłkom. Inne zaś towarzyszą swoim opiekunom podczas domowych treningów.

Leniwy pies

Sparky nigdy nie był aktywnym czworonogiem. Jego życie obracało się głównie wokół pieszczenia i przytulania. Kiedy we Włoszech nastała kwarantanna, jego tata Silvio Siamo musiał zacząć trenować w domu.

Sparky jest leniwym pieskiem. Najbardziej lubi przebywać z rodziną i być przytulanym.

Domowe ćwiczenia z psem
Źródło: instagram.com/sparky_minibullterrier/

Trudne spacery

Sparky nie jest fanem cardio i często poddaje się w trakcie spaceru. Kiedy psiak decyduje, że ma już dość chodzenia, kładzie się i zmusza swojego opiekuna do zaniesienia go do domu. Poniższe wideo pokazuje właśnie taką zabawną sytuację.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez SPARKY (@sparky_minibullterrier)

5-letni bulterier zaskoczył swojego pana

Chociaż Sparky nie lubi ćwiczyć, to opracował sobie genialny plan, dzięki któremu zawsze jest blisko swojego opiekuna. Siamo może zachować przy tym formę, a bulterier dalej otrzymuje swoje codzienne dawki pieszczenia.

Dla Sparky’ego wspólny trening okazał się być czymś fajnym. Podczas wspólnych ćwiczeń ustawia się na tyle blisko aby mógł otrzymywać buziaki.

Sparky wie, że kiedy Siamo zaczyna robić pompki lub przysiady, to musi ustawić się pod nim, aby otrzymać upragnionego buziaka. Jego chytry plan działa za każdym razem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez SPARKY (@sparky_minibullterrier)

Kwarantanna na wesoło

Treningi ze swoim psiakiem pomagają zachować Siamo dobre samopoczucie podczas siedzenia w domu.

Podczas kwarantanny jesteśmy zmuszeni do siedzenia w domu. Plan, który wypracowaliśmy wspólnie ze Sparky, pozwala nam miło spędzić te dni. Podczas ćwiczeń, przytulania i całowania prawie zapominamy o niebezpieczeństwie, które wisi nad całymi Włochami.

Pies i jego tata pokazali, jak najlepiej jest trenować podczas kwarantanny
Źródło: instagram.com/sparky_minibullterrier/

Szczęśliwy pies i jego opiekun

Sparky’emu życie podczas kwarantanny bardzo odpowiada. Jego opiekun wciąż jest przy nim, dlatego może liczyć na nieustanne pieszczoty.

Sparky jest szczęśliwy, ponieważ cały czas jest przytulany. Gramy razem, wspólnie rozmawiamy przez wideo z przyjaciółmi, przygotowujemy ciasteczka, które bardzo lubi. Kiedy jest zmęczony, idzie na balkon by wygrzać się na słońcu.

Domowe ćwiczenia z psem
Źródło: instagram.com/sparky_minibullterrier/

Czy wasze psiaki lubią trenować?

Tagi
Źródła: www.thedodo.com/close-to-home/man-and-dog-cute-workout-italy-quarantine
Fotografie: Instagram / sparky_minibullterrier