×

Pies, który pracuje w pralni, słynie z ciągłego spania na maszynach. Stał się lokalną gwiazdą!

Jeśli odwiedzisz Pralnię Larkin Street w okolicach godzin zamknięcia, możesz otrzymać wyjątkowe powitanie. Każdej nocy 8-letni golden retriever o imieniu Cody pomaga swojemu tacie zamknąć pralnię samoobsługową. Czworonóg traktuje swoją pracę bardzo poważnie: podczas gdy jego tata sprząta i odkłada wszystko na swoje miejsce, psiak ucina sobie drzemkę na pralce.

Na szczęście jego tacie nie przeszkadza, że Cody jest tak leniwym pracownikiem

Mój tata jest właścicielem pralni samoobsługowej i zawsze zabiera tam ze sobą nasze psy, kiedy idzie zamykać lokal. Cody jest bardzo leniwy. Gdy tylko wchodzi do pralni, od razu się kładzie i czeka na smakołyki. – opowiada Stephanie.

Wkrótce Cody stał się główną atrakcją pralni samoobsługowej, zapewniając doskonałą rozrywkę klientom, którzy oczekują, aż ich ubrania będą suche. Dla Cody’ego, który kocha uwagę, to naprawdę korzystna sytuacja!

Jego motto zawsze brzmiało: „Robię, co chcę”. – przyznała Stephanie.

Ze swojego wysoko położonego punktu obserwacyjnego Cody może obserwować wszystko, co dzieje się w pralni samoobsługowej.

Myślę, że podoba mu się to, że widzi wszystkich na wysokości swoich oczu, kiedy jest na podkładkach. Jest też trochę snobistyczny jak na psa, więc myślę, że w tym miejscu czuje się jak prawdziwy król. – mówi Stephanie.

Po latach pracy w pralni, Cody stał się lokalnym celebrytą, a nawet tematem kilku memów!

Na szczęście ten grzeczny chłopiec nie pozwala, by sława go rozpraszała. W końcu ma robotę do wykonania, a te pralki same na sobie nie poleżą!

Jeśli chcesz śledzić dalsze przygody leniwego psiaka, koniecznie odwiedź jego profil na Instagramie

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować