×

Żyła przywiązana do łańcucha z licznymi ranami. Gdy przybyła pomoc, okazało się, że zjadła swoje…

Biuro Szeryfa Hrabstwa Hernando dostało zgłoszenie pod adres w Leonard Street w Brooksville. Dotyczyło ono ataku pitbulla, który miał ugryźć mężczyznę.

Na miejscu znaleziono 3 psy uwiezione na łańcuchu. Zwierzaki znajdowały się w okropnym stanie, były niedożywione i spragnione. Ich właściciel, 21-letni DeAndre Goodson został aresztowany.

Jeden z psów – Chi Chi, znajdował się w opłakanym stanie. Był przywiązany do łańcucha na tyłach domu. U suczki stwierdzono liczne blizny na całym ciele i okaleczenia na uszach.

To jednak nie koniec wstrząsających doniesień. Okazało się, że suczka zjadła z głodu własne szczeniaki. Była tak słaba, że nie mogła się poruszać.

W oficjalnym oświadczeniu Biuro Szeryfa zaznaczyło, że „władze były w stanie skontaktować się telefonicznie z Goodson’em, który zgodził się na spotkanie z przedstawicielami biura Hernando County Animal Services w Brooksville.”

21-latek twierdzi, że dostał psa od swojego przyjaciela Breon’a Wyatt’a rok temu. Suczka zaginęła na kilka miesięcy temu i dopiero niedawno ją znalazł, po czym natychmiast zabrał do domu.

Goodson potwierdził również, że kilka tygodni temu Chi Chi urodziła dwa szczeniaki i je zjadła. Mężczyzna powtarzał, że karmił suczkę regularnie i nie wie dlaczego jest tak chuda. Co zaś tyczy się obrażeń jakie stwierdzono u zwierzaka, miały być one wynikiem ataków ze strony dwóch innych psów.

21-latek powiedział funkcjonariuszom, że nie zdecydował się skorzystać z pomocy lekarskiej dla zwierząt, a Chi Chi zostanie przetransportowana do Animal Services, gdzie trafi na leczenie.

Weterynarz, który zajął się suczką, stwierdził, że pies ma liczne obrażenia i cierpi z powodu zaniedbań. Goodson został aresztowany i oskarżony o okrucieństwo wobec zwierząt.

Może Cię zainteresować