×

Dwie suczki trafiły do schroniska. Nie chciały nawet na chwilę opuścić swojego boku

Chewbacca i CC bardzo się od siebie różnią, ale to nie powstrzymuje ich przed byciem najlepszymi przyjaciółkami. Dwie suczki mieszkały wiele lat ze swoim poprzednim właścicielem, ale pewnego dnia zostały porzucone w schronisku. Wszyscy wiedzieli, że ich nie wolno rozdzielić.

Oto Chewbacca i CC

Suczki trawiły pod opiekę Animal Rescue League of Iowa. Przez cały czas nawet na chwilę nie chciały być rozdzielone. Wolontariusze od razu wiedzieli, że suczki muszą być adoptowane razem.

„One cały czas się do siebie przytulały. To wręcz idealna para. Postanowiliśmy opublikować ich zdjęcia na Facebooku – mieliśmy nadzieję, że w ten sposób szybciej uda im się znaleźć wymarzony dom” – przyznali wolontariusze.

Misja zakończona sukcesem!

Zdjęcia dwóch suczek zobaczyła Amber Wiley, która jest ogromną miłośniczką zwierząt. Kobieta postanowiła adoptować uroczy duet oraz dać suczkom kochający dom. Chewbacca i CC nie mogły być szczęśliwsze. Spędzą przy swoim boku resztę życia!

„To wspaniałe pieski, które darzą się ogromną miłością. Zrobię wszystko, żeby tylko były szczęśliwe” – powiedziała Amber Wiley.

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować