×

Husky mający obsesję na punkcie śniegu nie pozwala go sprzątnąć sprzed domu

Uparty i obstawiający przy swoim jak typowy husky. Buster to psiak, który jest wielkim fanem zimy i wcale nie spodobało mu się, gdy jego pan chciał ostatnio pozbyć się zwałów białego puchu ze swego ganka…

„Śnieg jest super!”

Buster od zawsze był wielkim fanem śniegu. Zabawy na dworze na mrozie to jedna z jego ulubionych rzeczy i wcale się nie cieszy, gdy ktoś mu mówi, że czas już wrócić do środka. Zwłaszcza wyzwaniem jest co roku ściągnięcie go do domu z nocnych zimowych spacerów. Jak twierdzi jego pan Michael Kapusty, ma on czasem wrażenie, że Buster wolałby spać w zaspie śnieżnej niż w miłym ciepełku własnego domostwa.

„Jest cudownie!”

Podczas pierwszych dużych opadów śniegu w tym roku Buster był tak niesamowicie podekscytowany, że wprost szalał z radości. Nie mógł się doczekać, żeby pobiegać i pobawić się w białym puchu. W pewnym momencie jednak Michael wziął się za odrzucanie śniegu z ganku domu –  i to zdecydowanie Busterowi się nie spodobało. Zrozpaczony husky widząc, co się dzieje, usiadł na największej kupce śniegu i ani trochę mu było w głowie schodzenie z niej. Nie dały nic prośby ani zaklęcia, nie chciał się ze swego miejsca ruszyć.

@huskerbuster##huskylife ##snowdog ##huskysoftiktok ##huskerbuster♬ I Shall Not Be Moved – The Statler Brothers

Przebłagany

W końcu jednak Buster sam zszedł, po czym dane mu było obserwować z żałosną miną, jak jego pan usuwa ową ostatnią wielką kupkę puchu. Nie rozumiał, dlaczego to Michael zrobił i złościł się na niego póki jego pan mu nie zafundował dłuższej eskapady, pełnej zabaw w śniegu, kilka godzin później.

Źródła: www.thedodo.com

Może Cię zainteresować