×

Husky mający obsesję na punkcie śniegu nie pozwala go sprzątnąć sprzed domu

Uparty i obstawiający przy swoim jak typowy husky. Buster to psiak, który jest wielkim fanem zimy i wcale nie spodobało mu się, gdy jego pan chciał ostatnio pozbyć się zwałów białego puchu ze swego ganka…

<a href=Buster/TikTok">

Buster/TikTok

„Śnieg jest super!”

Buster od zawsze był wielkim fanem śniegu. Zabawy na dworze na mrozie to jedna z jego ulubionych rzeczy i wcale się nie cieszy, gdy ktoś mu mówi, że czas już wrócić do środka. Zwłaszcza wyzwaniem jest co roku ściągnięcie go do domu z nocnych zimowych spacerów. Jak twierdzi jego pan Michael Kapusty, ma on czasem wrażenie, że Buster wolałby spać w zaspie śnieżnej niż w miłym ciepełku własnego domostwa.

<a href=Buster/TikTok">

Buster/TikTok

„Jest cudownie!”

Podczas pierwszych dużych opadów śniegu w tym roku Buster był tak niesamowicie podekscytowany, że wprost szalał z radości. Nie mógł się doczekać, żeby pobiegać i pobawić się w białym puchu. W pewnym momencie jednak Michael wziął się za odrzucanie śniegu z ganku domu –  i to zdecydowanie Busterowi się nie spodobało. Zrozpaczony husky widząc, co się dzieje, usiadł na największej kupce śniegu i ani trochę mu było w głowie schodzenie z niej. Nie dały nic prośby ani zaklęcia, nie chciał się ze swego miejsca ruszyć.

@huskerbuster##huskylife ##snowdog ##huskysoftiktok ##huskerbuster♬ I Shall Not Be Moved – The Statler Brothers

Przebłagany

W końcu jednak Buster sam zszedł, po czym dane mu było obserwować z żałosną miną, jak jego pan usuwa ową ostatnią wielką kupkę puchu. Nie rozumiał, dlaczego to Michael zrobił i złościł się na niego póki jego pan mu nie zafundował dłuższej eskapady, pełnej zabaw w śniegu, kilka godzin później.

<a href=Buster/TikTok">

Buster/TikTok

Źródła: www.thedodo.com

Może Cię zainteresować