×

Bezbronny i schorowany pies tułał się po ulicach. Nikt nie chciał mu pomóc, aż pewnego dnia pojawiła się jego nowa właścicielka

Kelsey była bezdomną suczką, w której ludzie ledwo rozpoznawali psa. Sierść pokryta warstwami świerzbu, brudu i strupów. Walczyła każdego dnia o przeżycie i miała nadzieję, że ktoś się nad nią zlituje.

Przebyła bardzo długą i bolesną drogę, ale znalazła w końcu dom pełen miłości i współczucia. Jej historia jest lekcją dla nas, że każdy pies zasługuje na dom.

Nikt nie zwracał uwagi na zaniedbane i cierpiące zwierzę…

bezdomna-kelsey-1

Kelsey żyła na ulicy. Na ciele miała rany, poparzenia i świerzbu. Była tak niedożywiona, że na jej ciele widać było żebra.

bezdomna-kelsey-2

Pomoc przyszła nagle! Kobieta, przejeżdżając ulicą, zobaczyła psa, który pochylony szedł powoli wzdłuż drogi. Serce jej pękało na ten widok. Zatrzymała się i zaczęła wołać suczkę.

Kelsey odebrała ten gest jako ogromną szansę, ponieważ ochoczo wskoczyła do samochodu. Była gotowa zacząć nowy rozdział w swoim życiu.

bezdomna-kelsey-3

Nikt nigdy nie okazał jej serca, ale suczka była tak wdzięczna za pomoc, że do wszystkich machała ogonkiem. Jej oczy wyrażały więcej niż tysiąc słów.

bezdomna-kelsey-4

Psem zajął się zespół medyczny, który przez całą dobę pracował nad tym, aby zapewnić Kelsey jak najlepszą opiekę.

Spójrzcie tylko, jakie to jest maleństwo!

bezdomna-kelsey-5

Mimo, że była przed nią długa droga do odzyskania siły i zdrowia, zaufała ludziom i zachowywała się bardzo spokojnie.

bezdomna-kelsey-6

Kelsey odzyskiwała zdrowy wygląd, a w nowym domu czuła się coraz lepiej. Wie, że jest otoczona miłością i to dodaje jej sił!

bezdomna-kelsey-7

Brakowało jej interakcji z innymi psami, ale szybko to nadrobiła. Zaprzyjaźniła się ze zwierzakami z jej okolicy. Wszyscy ją pokochali.

bezdomna-kelsey-8

Powoli jej piękna, biała sierść odrastała. Pasuje w sam raz do jej anielskiej natury.

bezdomna-kelsey-9

Kelsey w niczym nie przypomina bezdomnego psa z ulicy. Wystarczy tylko spojrzeć na te urocze oczy!

bezdomna-kelsey-10

Czy uwierzyłbyś, że ten piesek był kiedyś tak schorowany? Miłość potrafi wszystko zmienić…

bezdomna-kelsey-11

Może Cię zainteresować