×

Pies przez 5 godzin zwisał z balkonu. Jego widok przyprawia o dreszcze

Upalne południe w Kairze. Milion mieszkańców stolicy Egiptu zajmuje się swoimi codziennymi obowiązkami. Jednak wysoko nad głowami przechodniów rozgrywa się dramat. Na trzecim piętrze z balkonu zwisa pies.

Gdy tylko ludzie dostrzegają co się dzieje, natychmiast nadchodzi pomoc. Pies wisi na zardzewiałym łańcuchu, na granicy śmierci.

Ratownicy zastanawiają się czy pies wyskoczył z desperacji czy ktoś zepchnął go z balkonu. Nikt nie wie w jaki sposób zwierzę znalazło się w takiej sytuacji. Nikt też nie może znaleźć właścicieli.

W końcu Bella została uwolniona. Obrońcy praw zwierząt podejrzewają, że pies wisiał około 5 godzin. Szyja psa wygląda strasznie. Kawałki mięsa są przecięte żelazem.

Na szczęście Bella nie tylko została uratowana, ale również wyzdrowiała w bardzo szybkim czasie. Znalazła nawet nowy i kochający dom z psim przyjacielem!

Choć nigdy nie dowiemy się dlaczego pies znalazł się w takiej sytuacji, to najważniejsze, że Bella znalazła bezpieczny dom, a jej strach i cierpienie nigdy więcej się nie powtórzy.

Może Cię zainteresować