×

Trafiły do schroniska i nie opuszczały siebie na krok. Trudno było znaleźć dom, nie rozdzielając ich

Kilkanaście dni temu na naszej stronie zamieściliśmy artykuł o dwóch cudownych psach, które zostały oddane do schroniska w Teksasie. Apollo i Adonis, bo o nich mowa, nie potrafili odnaleźć się w nowych warunkach. Przestraszone i zdezorientowane zwierzaki, miały tylko siebie nawzajem, dlatego też szukały pocieszenia w swoich ramionach.

Psy ze schroniska zabrała Cindy Droogmans, która jest założycielką A-Team Elite Rescue Dogs. Organizacja ratuje czworonogi z przepełnionych schronisk.

Zdjęcia przytulonych czworonogów poruszyły wielu Internautów na całym świecie.

Po tym jak Cindy zabrała cudowne psiaki ze schroniska, Apollo i Adonis trafili do lecznicy.

Nawet tam byli nierozłączni.

Widząc niesamowitą więź, która połączyła zwierzaki, ich nowi opiekunowie zdecydowali, że psy muszą pozostać razem. Jednocześnie zdawali sobie sprawę, że znalezienie odpowiedniego domu dla dwóch czworonogów może być bardzo trudne.

Jednak patrząc na tę dwójkę, po prostu wiedzieli, że nie ma innego wyjścia.

I na szczęście znalazł się ktoś, kto postanowił przygarnąć ten uroczy duet.

Nowy dom dla porzuconych czworonogów postanowiła stworzyć para z Wirginii – Jennifer i Donald.

Mój przyjaciel udostępnił na Facebooku post z historią Apollo i Adonisa. Była tam również informacja, że psy szukają domu, w którym mogłyby zamieszkać razem – wyjaśnia serwisowi Dodo Jennifer. Wystarczyło, że tylko raz spojrzałam na ich zdjęcie i od razu wiedziałam, że muszą stać się członkami naszej rodziny – dodaje.

Natychmiast rozpoczęto poszukiwania, wykorzystując wszelkie możliwości. Apel z prośbą o pomoc umieszczono również na Facebooku.

I na szczęście poszukiwania zakończyły się sukcesem. Adonis odnalazł się po 24 godzinach.

Ukrywał się w stodołach i pod domami. Musieliśmy działać bardzo ostrożnie, ponieważ Adonis był bardzo wystraszony – tłumaczy Cindy.

Wydaje się, że Adonis w końcu zrozumiał iż nie musi się niczego obawiać. Znalazł ciepły dom, w którym może wieść spokojne życie ze swoim ukochanym bratem.

Ma również cudownych opiekunów, którzy pokochali go i jego barata całym sercem.

Świetnie sobie radzą i powoli przyzwyczajają się do nowego domu. To cudowne zwierzaki, które idealnie pasują do naszej rodziny – podsumowuje Jennifer.

To cudowna wiadomość. Kochane czworonogi w końcu odnalazły bezpieczną przystań, dlatego nie zwlekaj i podziel się tą dobrą nowiną ze swoimi bliskimi.

Może Cię zainteresować