×

Po tym jak trafiły do schroniska, nie potrafiły przestać się przytulać. Ich widok łamie serce

Psy to oddani i lojalni przyjaciele na całe życie. Dla nich nie liczą się luksusy, sława, czy korzyści majątkowe. Ważna jest natomiast miłość i czas spędzony z najbliższymi.

Niestety wiele niewinnych czworonogów cierpi z powodu ludzi, którzy bez skrupułów potrafią wyrzucić ich ze swojego życia w ciągu kilku minut. Porzucone czworonogi bardzo cierpią, bo z jednej strony nie rozumieją co się dzieje, a z drugiej tęsknią za domem…

Do schroniska trafili również Apollo i Adonis. Właściciel zostawił ich w jednej z teksańskich placówek na początku miesiąca.

Zdezorientowane zwierzaki nie wiedziały co się dzieje, dlatego mocno się do siebie tuliły. Ich widok łamał serce.

Z relacji Cindy Droogmans, która zabrała zwierzaki ze schroniska, wynika, że psy trzęsły się ze strachu. Kobieta jest założycielką organizacji A-Team Elite Rescue Dogs, która ratuje czworonogi z przepełnionych schronisk.

Psy natychmiast trafiły do lecznicy. To tam wyszło na jaw, że zwierzaki prawdopodobnie zostały porzucone ze względu na obecność pasożytów w ich organizmach.

Czworonogi znajdują się w dobrych rękach i są leczone.

Nawet u weterynarza, Adonis i Apollo pozostali nierozłączni. Niestety łącząca ich więź może w dużym stopniu utrudnić proces adopcyjny czworonogów. Trudno jest znaleźć ciepły i kochający dom dla jednego zwierzaka, a co dopiero dla dwóch.

Cindy się jednak nie poddaje i wierzy, że w końcu znajdzie idealny dom dla oddanych przyjaciół.

Znalezienie domu dla pary jest zawsze trudniejsze, ale wystarczy na nich spojrzeć, aby zrozumieć, że nie mogą być rozdzieleni – podkreśla kobieta.

Jeśli również uważasz, że Apollo i Adonis zasłużyli na kochający dom, podziel się ich historią z bliskimi. Być może ich losy zainspirują innych do przygarnięcia niewinnego zwierzaka.

Może Cię zainteresować