×

Mężczyzna połączył ze sobą 2 materace, tworząc 4 metrowe łóżko. Wszystko to z myślą o swoich 8 psach

Chris i Mariesa Hughes, para mieszkająca w stanie Nowy York, pała do psów ogromną miłością. Ich uczucie do tych czworonogów jest tak wielkie, że nie tylko prowadzą tymczasowy dom opieki dla podstarzałych psów, zwany Mr. Mo Project, ale postanowili także zaadoptować aż 8 psów!

Uwielbiają dzielić dom z ukochanymi zwierzakami, lecz czasami bywa tłoczno, gdy ich 8 psów postanawia spać z nimi w łóżku. W końcu dość ciężko jest upchnąć 8 futrzanych przyjaciół w łóżku zaprojektowanym dla dwójki. Tak więc Chris i Mariesa wpadli na genialny pomysł. Zdecydowali się powiększyć łóżko tak, aby wszyscy się na nim zmieścili.

Zaprojektowali taki mebel, który spełniłby wymagania wszystkich i każdego z osobna – część psów bowiem jest dość spora lub w sędziwym wieku. Rezultat ich pracy jest wprost genialny – przewińcie w dół, a przekonacie się sami!

8-psow-w-lozku-1

Chris i Mariesa uwielbiają swoje psiaki. Niektóre z nich są naprawdę sporych rozmiarów!

8-psow-w-lozku-2

Niestety przez rozmiar czworonogów, para nie dawała rady spać z nimi w jednym łóżku. Cały czas byli spychani na podłogę!

8-psow-w-lozku-3

Wpadli więc na wspaniały pomysł, zamiast wyrzucać zwierzaki ze swego łóżka, postanowili znacząco powiększyć mebel.

8-psow-w-lozku-4

Po paru tygodniach para opublikowała efekt swojej pracy.

8-psow-w-lozku-5

Ma ponad 4 metry długości i ponad 2 metry szerokości. Składa się z dwóch materaców – królewskiego, ułożonego nad ustawionym w poprzek zwykłym materacem. W nogach konstrukcji zamontowano schodki, ułatwiające starszym psom wdrapanie się na łóżko.

8-psow-w-lozku-6

I faktycznie psy wyglądają na wielce zadowolone ze swojego nowego łoża. Chris i Mariesa są równie zadowoleni z takiego obrotu sprawy.

Może Cię zainteresować