×

6-latka dokonała makabrycznego odkrycia. Gdy zajrzała do betonowej dziury, zamarła

6-letnia dziewczynka o imieniu Cara bawiła się w pobliżu swojego domu w Wielkiej Brytanii, kiedy nagle natknęła się na dziwną, betonową dziurę w ziemii. Gdy zajrzała do środka, dosłownie zamarła.

Przerażające odkrycie podczas zabawy

Dziewczynka bawiła się w pobliżu swojego domu w dzielnicy Waterside w Londonderry (Wielka Brytania). Nagle zauważyła betonową dziurę, do której ktoś wrzucił przerażonego psa. Czworonóg rasy bokser miał połamane zęby, był wychudzony i niewidomy.

Źródło: thepetneeds.com

Źródło: thepetneeds.com

Źródło: thepetneeds.com

Źródło: thepetneeds.com

Dziewczynka wraz z tatą wyciągnęli psa z pułapki

Widząc psa w tak złym stanie, Cara od razu pobiegła do domu i poprosiła swojego tatę, żeby poszedł razem z nią do dziury. Ojciec, Kenny, wraz z córką poszli po psa i wyciągnęli go z pułapki. Następnie zabrali go do swojego domu i skontaktowali się z organizacją Rainbow Rehoming Centre, która zajmuje się ratowaniem bezdomnych i porzuconych zwierząt.

Źródło: thepetneeds.com

Źródło: thepetneeds.com

Była maszynką do rodzenia szczeniąt

Psinka, której nadano imię Bella, otrzymała opiekę medyczną i miłość, której tak bardzo potrzebowała. Weterynarze zdali sobie sprawę, że ona wcześniej była wykorzystywana w pseudo-hodowli do rodzenia szczeniąt. Gdy nie mogła już więcej zachodzić w ciążę, właściciele pozbyli się jej w okrutny sposób i wrzucili do dziury. Suczka była całkowicie niewidoma.

Źródło: thepetneeds.com

Źródło: thepetneeds.com

Z betonowej dziury do kochającego domu

Pomimo okrutnej przeszłości, Bella wciąż była bardzo czuła, delikatna i kochająca. Jej historia została udostępniona w Internecie i przeczytało ją mnóstwo miłośników zwierząt. Dzięki temu suczka szybko znalazła kochającą rodzinę, która postanowiła ją adoptować.

Źródło: thepetneeds.com

Źródło: thepetneeds.com

Bella została uratowana i zdobyła kochającą rodzinę, a wszystko dzięki małej dziewczynce o wielkim sercu. Gdyby nie Cara, być może psinka nigdy nie odnalazłaby swojego szczęścia. Dziękujemy!

 

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować