×

W tym stanie trafił do schroniska. Sposób w jaki jadł swój pierwszy posiłek, wzruszył cały personel

Rudy został jednym z milionów szczeniąt, które każdego roku trafiają do schronisk. Niestety, stan w jakim tam trafił był tragiczny – złamane biodro, zakażenie oczu i ucha oraz widoczne ślady pobicia.

Jego biedny pyszczek wyraźnie wskazywał na to, że stracił już wszelkie nadzieje na lepsze jutro.

Na szczęście w schronisku jego nastawienie nieco się zmieniło. Widok zaniedbanego do granic możliwości pieska, który dostaje trochę miłości, zjada swój pierwszy przyzwoity posiłek i merda przy tym ogonem z pewnością wzruszyłby każdego.

Rudy jest pod stałą opieką, a droga do odzyskania pełni zdrowia jest w jego przypadku bardzo długa. Od wielu miesięcy dostaje zastrzyki i leki, aby mógł zostać wyleczony z różnych dolegliwości jakie mu towarzyszą.

Dzięki miłości i trosce jaką został obdarzony, Rudy zmienił się w kochanego i uśmiechniętego zwierzaka.

Niestety, zwierzak potrzebował całkowitego zamiennika biodra, aby mógł być normalnie funkcjonującym czworonogiem. Złamane biodro sprawiało mu ogromny ból, a tym samym uniemożliwiało poprawne chodzenie i bieganie.

Z celu pozyskania funduszy na operację Rudego Houston Street Dogs rozpoczął kampanię, której celem było zebranie niezbędnych środków. Okazało się, że los zwierzaka nie był ludziom obojętny, a pieniążki bardzo szybko zostały zebrane.

Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli zobaczyć, jak zdrowy Rudy biega z nowym biodrem. W pełni na to zasłużył.

Może Cię zainteresować