×

Kampania społeczna, poruszająca temat transplantologii w bardzo wzruszający sposób

Wzruszający film z pokazuje nam, jak oddane i kochane potrafią być zwierzęta, a z drugiej strony podkreśla, jak istotne jest mówienie o transplantologii. Niezależnie od tego, czy jesteśmy bogaci i ile mamy lat, zwierzęta zawsze będą nam oddane i gdy nas kochają, nie odstąpią nas na krok. Taką relację potrafią zrozumieć tylko ci, którzy mają czworonożnego przyjaciela.

Mężczyzna z filmu trafia do szpitala. Przed wejściem do budynku przez kilka dni czeka wierny pies. Gdy drzwi nagle się otwierają, zwierzę się zrywa i biegnie w kierunku… kobiety. Na pozór może się wydawać, że pacjentka nie ma nic wspólnego ze starszym właścicielem psa, a okazuje się, że łączy ich bardzo dużo.

Film został zrealizowany przez agencję DDB dla Fundacion Argentina de Transplante Hepatico (Argentyńska Fundacja Osób po Przeszczepie Wątroby) i przedstawia historię wyjątkowej przyjaźni. Ta dwójka chodzi ze sobą wszędzie i nie rozstają się na krok. Gdy mężczyzna trafia do szpitala, czworonóg wiernie na niego czeka. Niestety pacjent umiera, a jego organy trafiają do młodej kobiety, która wychodząc ze szpitala, spotyka czekającego psa. Choć pewne kwestie w filmie nie zostały powiedziane wprost, w łatwy sposób można wydedukować, że organy mężczyzny trafiły do potrzebujących. Piękny przekaz, który wyraża więcej niż tysiąc słów.

Może Cię zainteresować