×

Oślica zaśpiewała dla mężczyzny, który przynosi jej przysmaki. Ona brzmi jak diwa z opery!

Nieco ponad rok temu Martin Stanton spotkał uroczą oślicę o imieniu Harriet, która znajdowała się na polu niedaleko jego domu w Irlandii. Mężczyzna postanowił zapoznać się ze zwierzakiem i podarował mu przysmak.

Mężczyzna poznał uroczą oślicę

„Jestem wielkim miłośnikiem zwierząt. Następnego dnia też przyniosłem jej marchewkę.” – przyznał Martin.

Od tego czasu zaczęła kwitnąć piękna przyjaźń

Oślica i mężczyzna zaczęli spędzać razem sporo czasu

Już od pierwszego spotkania Martin uwielbiał spędzać czas wraz z Harriet. Poświęcił nawet trochę czasu, by poznać właścicieli zwierzaka, których opisał jako bardzo życzliwych ludzi.

„Harriet jest naprawdę bardzo rozpieszczona, a ja jestem szczęśliwy, że się do tego przyczyniam. Odwiedzam ją od ponad roku i zawsze przynoszę jej smakołyki!” – mówi Martin.

Pewnego dnia Harriet postanowiła się odwdzięczyć

W zamian za tyle pysznych przekąsek, oślica dała Martinowi niezapomniany prezent. Okazało się, że Harriet ma talent wokalny, a jej głos można porównać do głosu operowej diwy. Zwierzak wykonał dla mężczyzny niezwykły występ, który był wyrazem wdzięczności.

Wszystko udało się nagrać

Filmik z udziałem utalentowanej oślicy został udostępniony w sieci. Możesz obejrzeć go poniżej.

 

Harriet ma prawdziwy talent

Może i występ oślicy nie przyniesie jej setek kontraktów, ale nie ma wątpliwości, że ona ma niezwykły talent. Martin natomiast kocha ją jeszcze bardziej.

„To był pierwszy raz, kiedy usłyszałem jej śpiew. Nie mogłam przestać się śmiać. Ona jest całkowicie urocza, przyjazna i taka łagodna.” – dodał Martin.

Może Cię zainteresować