Tata podrzuca dziecko, a wszystko obserwuje pies. Reakcja czworonoga jest nie do przebicia!

Wszystko, co zostanie podrzucone, musi spaść na ziemię. To podstawowa zasada grawitacji, a zna ją nawet suczka o imieniu Summer. Czworonóg rozumie także jedną z reguł aerodynamiki – im mniejszy jesteś, tym wyżej polecisz. Kilka miesięcy temu suczka obserwowała, jak jej opiekun podrzuca małego chłopca i jednocześnie po cichu rozmyślała o zasadach fizyki. Psinka od razu wykonała kilka szybkich obliczeń oraz analizę porównawczą. Właśnie tak zaczęła się rywalizacja o podrzucanie.

Suczka obserwowała, jak jej opiekun podrzuca w górę małego chłopca

Summer kocha swojego braciszka, ale stwierdziła, że to ona jest mniejsza i to jej bardziej należy się podrzucanie. Oczywiście wszystko oparła na podstawowych prawach fizyki. Suczka była zazdrosna, że nie bierze udziału w super zabawie.

„Podrzucałem swojego synka w górę, a Summer wszystko obserwowała. Później odłożyłem dziecko na ziemię, a wtedy mój pies zrobił coś przezabawnego. Nigdy tego nie zapomnę.” – przyznał mężczyzna.

Tata podrzuca dziecko, a wszystko obserwuje pies. Reakcja czworonoga jest nie do przebicia!
UdostępnijŹródło: victowia_ / twitter.com

Summer też chciała być podrzucana

Po tym jak tata postawił chłopca na ziemi, Summer stanęła przy nim na dwóch tylnych nogach, a przednie łapki uniosła w kierunku mężczyzny. Wyglądało to tak, jakby chciała głośno wykrzyczeć: „Teraz ja, teraz ja!”.

Mężczyzna postanowił sprawić Summer radość

Widząc, co się dzieje, od razu podniósł suczkę i zaczął ją podrzucać. Ona nie mogła być wtedy szczęśliwsza!

„Nie mogłem jej tego odmówić, w końcu tak ładnie mnie o to poprosiła. Była taka radosna, gdy ją podrzucałem. Ona jest niesamowita. Wszyscy kochamy ją z całego serca. Jej malutki brat także.”

Tata podrzuca dziecko, a wszystko obserwuje pies. Reakcja czworonoga jest nie do przebicia!
UdostępnijŹródło: victowia_ / twitter.com

Wszystko zostało nagrane i umieszczone w sieci

Zabawna sytuacja została nagrana, a użytkowniczka @victowia_ zamieściła zabawne wideo na Twitterze. Ludzie z całego świata szybko zakochali się w Summer. Od czasu publikacji wideo zostało obejrzane przez prawie 4 miliony osób. Pod filmikiem znalazło się także mnóstwo komentarzy. Oto niektóre z nich:

„Psy są jak dzieci. One także kochają zabawy, a Summer jest na to doskonałym dowodem.” – napisała jedna z internautek.

„To typowy przykład rywalizacji pomiędzy rodzeństwem. Tata podrzucał chłopca, a ta suczka nie chciała być w niczym gorsza. Czy to nie jest słodkie?” – skomentowała inna użytkowniczka.

„Mógłbym oglądać ten filmik bez przerwy, bo niemal od razu poprawia mi humor. To jest takie zabawne, a zarazem słodkie. Psy to w rzeczywistości czworonożne dzieci.” – dodał internauta.

Zabawny filmik z udziałem Summer możesz obejrzeć poniżej:

Summer – jesteś po prostu genialna!

A jak to wygląda u Ciebie w domu? Twoje zwierzaki też rywalizują z twoimi dziećmi o twoją uwagę? Koniecznie podziel się swoimi spostrzeżeniami w komentarzu!

Fotografie: twitter.com