×

Widząc, że pies kopuluje z jej suczką, wpadła w szał. Przejechała po czworonogu kosiarką

Choć ciężko uwierzyć, że to wydarzyło się naprawdę, ta przerażająca historia miała miejsce w Tajlandii. Dwa piękne psy bawiły się w najlepsze. Już od jakiegoś czasu było widać, że uwielbiają spędzać ze sobą czas, aż w końcu doszło między nimi „do zbliżenia”. Wiadomo czym kończy się taka kolej rzeczy…

Niestety, cała sytuacja bardzo nie spodobała się właścicielce suczki, która postanowiła odegrać się na drugim zwierzaku.

Choć ciężko to sobie wyobrazić, 3-letni pies imieniem Mommam został potraktowany przez kobietę… kosiarką!

Podczas gdy jedna z osób trzymała psa, kobieta przejechała go kosiarką. Zwierzakowi udało się uciec, jednak nie obyło się bez poważnych obrażeń.

To wtedy na horyzoncie pojawiła się fundacja Soi Dog, która zaoferowała swoją pomoc, ponieważ właściciel Mommama nie miał pieniędzy na pokrycie kosztów leczenia pupila.

Bardzo przykry incydent kosztował zwierzaka jedną z jego przednich łap, a lekarze są w trakcie ratowania jego tylnej, prawej kończyny.

Natura rządzi się swoimi prawami, a psy to tylko zwierzęta. Dlaczego więc ten czworonóg musiał zapłacić za to tak ogromną cenę?

Pamiętaj żaden pies nie powinien być traktowany w tak okrutny sposób. Nie bądź więc obojętny na krzywdę, jaką wyrządzają tym kochanym stworzeniom inni ludzie.

Może Cię zainteresować