×

Ciało tego pieska zostało przebite dwiema, ogromnymi strzałami. Jego oprawca zrobił to z premedytacją

Tylko ktoś bezduszny mógł zrobić coś takiego! Barbarzyńca i złodziej, który był prawdopodobnie sprzedawcą psiego mięsa, postrzelił młode szczenię dwiema strzałami, które przeszyły jego ciało na wylot – jedna z nich przebiła ramię, a druga szyję zwierzaka. Rany na szczęście nie były śmiertelne, a poszkodowany czworonóg został uratowany przez grupę zajmującą się ochroną zwierząt. Nie zwlekając, postanowili zająć się straszliwymi ranami pupila.

Cierpienie psa rozgniewało miliony miłośników zwierząt w Chinach.

pies-ktory-cudem-przezyl-2

W ciągu ostatnich 12 godzin, grupa zajmująca się zwierzakiem otrzymała mnóstwo życzeń i wiadomości związanych z troską, szybkim powrotem do zdrowia i pytaniami na temat zdrowia i bezpieczeństwa poszkodowanego zwierzaka, m.in. od  międzynarodowych grup obrońców praw zwierząt i miłośników zwierząt na całym świecie!

pies-ktory-cudem-przezyl-3

Opiekunowie czworonoga już po niedługim czasie podzielili się wiadomością, że zabieg usunięcia strzał przebiegł pomyślnie, a pies jest już niemal całkowicie zdrowy.

Schronisko, w którym przebywa zwierzak, zapewnia bezpieczeństwo dla ponad 1000 psów i kotów. Jako potwierdzenie stabilnego stanu zdrowia poszkodowanego czworonoga, udostępniono to zdjęcie.

pies-ktory-cudem-przezyl-4

„Chiny podjęły działanie, by zakazać handlu psim mięsem. Przemysł ten jest społecznie destabilizowany, ma renomę szkodliwego i moralnie odrażającego… Handel psim mięso jest źródłem cierpienia milionów psów i dziesiątki milionów miłośników zwierząt w Chinach. Chiny nigdy nie zostaną światowym liderem, jeśli ten barbarzyński towar nie zostanie zakazany.”

Odkąd schronisko udostępniło wzruszające zdjęcie i post na temat traktowania psów w Chinach, w internecie zawrzało!

Wielu ludzi co raz częściej buntuje się przeciwko okrutnemu traktowaniu bezbronnych zwierząt. Czy to wpłynie na ich bezpieczeństwo? Miejmy nadzieję, że tak.

Może Cię zainteresować