×

W okrutny sposób potraktowali sarnę. Na koniec porzucili ją martwą z papierową torbą na głowie

W ostatnim czasie makabrycznego odkrycia dokonał Shouvik Chatterjee. Mężczyzna znalazł martwą sarnę z papierową torbę na głowie i gałęzią w odbycie. Dla 42-latka był to kompletny szok. Wyznał, że to, co zobaczył, jest niepokojące i obrzydliwe.

Do zdarzenia doszło w Datchet, w Berkshire. Sadystyczni zabójcy porzucili martwą sarnę na środku ścieżki rowerowej. Tego samego dnia, 2 kilometry dalej, kolejnego wstrząsającego odkrycia dokonała 8-letnia dziewczynka. Dziecko znalazło martwego psa z kamieniem wciśniętym w mordkę. Makabrycznymi sprawami zajęła się policja.

martwy-jelen-1

Mężczyzna, który odnalazł sarnę, natychmiast powiadomił RSPCA.

„Myślałem, że to pies, który odpoczywa, ale to, co zobaczyłem, było bardzo niepokojące i obrzydliwe. To mną wstrząsnęło. Biedne zwierzę, jego głowa była ukryta w papierowej torbie z McDonald’s, a dookoła zaczęły gromadzić się muchy. Najgorsze było to, że wyglądał tak, jakby ktoś siłą włożył mu w odbyt gałąź. To było naprawdę obrzydliwe.”

martwy-jelen-2

„To było bardzo niepokojące, dlatego też postanowiłem nie pokazywać tego zdjęcia mojej żonie. Zdarzenie było bardzo sadystyczne. Dlaczego ktoś miałby robić coś takiego zwierzęciu?”

Wstrząsającymi przypadkami zajęła się policja, która apeluje, aby wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje w prowadzonych sprawach, pomogły je rozwiązać. Po odkryciu martwego psa, sekretarz Colnbrook Community Association Charles Burke powiedział Slough Express:

„Nie rozumiem, jak ktoś może czerpać przyjemność z takiego okrucieństwa. Znajdziemy winnych i zamkniemy ich.”

Sprawcy bestialskich zachowań powinni zostać ukarani. Jeśli się z nami zgadzasz, podziel się tym wpisem z innymi.

Może Cię zainteresować