×

Psi fryzjer z Częstochowy znęcał się nad psami. Myślał, że okrucieństwa ujdą mu na sucho

Napisało do nas kilku miłośników zwierząt, z prośbą o udostępnienie szokującego materiału wiedo, przedstawiającego okrucieństwo wobec zwierząt. W dodatku osobą odpowiedzialną za ból i cierpienie pupili, okazała się osoba, która powinna darzyć je cierpliwością, troską i ciepłem.

Post na Facebooku

W mediach społecznościowych pojawiła się cała masa postów nagłaśniających pewną sprawę. Otóż chodzi o właściciela salonu fryzjerskiego w Częstochowie. Mężczyzna jest bezwględny w stosunku do zwierząt, które właściciele przyprowadzają do jego gabinetu.

W poście znajdziemy dwa materiały wideo, które ogląda się z bólem serca. Widać, że zostały one nagrane z ukrycia, by mężczyzna się nie zorientował i pokazał swoje prawdziwe oblicze. Pan Zygmunt jest nie tylko wulgarny, ale traktuje psy w niestosowny sposób. Ciągnie je, używa siły do wymuszenia tego, na czym mu zależy, rzuca nimi, a nawet je bije.

Oto jeden z postów znalezionych na Facebooku w tej sprawie:

Ten oto człowiek jest właścicielem salonu fryzjerskiego dla psów w Częstochowie. Na filmikach który dołączam poniżej widać jak traktuje psy… Cham bez serca!!! Płakać mi się chce jak na to patrzę. Udostępniać❗❗❗

Edit: Sprawa jest już zgłoszona . Jeśli będzie zgłaszana na policje za dużo razy to zostanie unieważniona.

Kolejne wideo również nie należy do przyjemnych

Sprawa została już zgłoszona na policję. Pozostaje nam czekać, na ich działania.

Źródła: www.facebook.com
Fotografie: www.facebook.com

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować