×

Chciała, aby pieski ze schroniska szybko adoptowano, dlatego postanowiła zrobić coś pomysłowego!

Erin Einbender rozpoczęła wolontariat w schronisku dla zwierząt tuż po tym, jak ukończyła szkołę na kierunku artystycznym. To wtedy zauważyła, że psy wyglądające na smutniejsze mają znacznie mniejszą szansę na znalezienie nowego domu niż te, które wydają się szczęśliwsze. Nie trzeba było długo czekać, aby młoda kobieta wpadła na genialny pomysł!

To właśnie wtedy stworzyła fotograficzny projekt o nazwie Cones of Fame, który miał na celu pomoc w odnalezieniu nowych domów dla porzuconych czworonogów.

Wszystkie psy, które trafiły do schroniska, zostały wcześniej wysterylizowane. Większość z nich jest bardzo smutna… Wtedy zdałam sobie sprawę, że mogę wykorzystać swój talent fotograficzny i wiedzę na temat mediów społecznościowych, aby pomóc im w znalezieniu domów.

Istota projektu opiera się na wykorzystaniu jasnych kolorów i zabawnych wzorów do dekoracji psów.

Takie rozwiązanie ma na celu zmiany wizerunku smutnych zwierzaków w radosnych czworonogów.

Fantazyjne dekorację mają za zadanie podnieść je na duchu i dać wiarę w lepsze jutro.

Istota projektu opiera się na wykorzystaniu jasnych kolorów i zabawnych wzorów do dekoracji psów. Takie rozwiązanie ma na celu zmiany wizerunku smutnych zwierzaków w radosnych czworonogów. Fantazyjne dekoracje mają za zadanie podnieść je na duchu i dać wiarę w lepsze jutro.

Każda z ozdób jest na swój sposób wyjątkowa i dodaje zwierzakom niepowtarzalnego uroku.

Efekt? Praktycznie każdy pies, który wziął udział w sesji został adoptowany!

Projekt przyniósł wiele dobrego. Mam zamiar stworzyć większy projekt i bardziej skupić się na zwierzakach, które przebywają w schroniskach już od dłuższego czasu i są niezauważalne przez ludzi.

 

Może Cię zainteresować