×

Pies spokojnie spał w schronisku. Po przebudzeniu poznał swoją nową rodzinę

Ten dzień niczym nie różnił się do pozostałych dla psa imieniem Drove, który mieszkał w schronisku. Leżał na poduszce i ucinał sobie drzemkę tak, jak to robił od momentu, kiedy trafił do schroniska 6 miesięcy temu. Nie spodziewał się, że lada moment czeka go tak duża niespodzianka.

Kiedy czworonóg został znaleziony, był przywiązany do opuszczonego domu. Aktualnie ma 5 lat i bardzo szybko stał się ulubieńcem pracowników schroniska.

Tego właśnie popołudnia Morgan i Tyler Hoog, postanowili adoptować samotnego zwierzaka. Małżeństwo już wcześniej posiadało czworonożnego przyjaciela. Niestety, 13-letni bokser zmarł, a jego właściciele nie wyobrażali sobie życia bez psa.

Tłumaczyliśmy w schronisku, że chcemy zwierzaka, który będzie naszym najlepszym przyjacielem, ponieważ będzie przebywał z nami przez cały czas. Chcieliśmy słodkiego, odpowiedniego dla dzieci psa. Wszyscy pracownicy pomyśleli wtedy o Drove.

Kiedy go ujrzeli, byli pewni, że to TEN. To wtedy jeden z pracowników wybudził psa z drzemki.

Czworonóg początkowo był bardzo zakłopotany, bo nie do końca zdawał sobie sprawę z tego, co go czeka.

Szybko jednak poznał członków swojej nowej rodziny, w których zakochał się od pierwszego wejrzenia.

Chcieliśmy psa, który miał ciężkie życie. Bardzo zależało nam na tym, aby pokazać takiemu zwierzakowi, że są ludzie, którzy potrafią go pokochać i dać szansę na lepsze jutro.

Drove początkowo był nieśmiały. Wystarczyło jednak kilka godzin, aby poczuł się jak u siebie w domu.

Odkąd przyprowadziliśmy go do domu nie odstępuje nas na krok. Jeśli mój mąż, albo ja wstaję, aby napić się wody, podąża za nami do kuchni, aby upewnić się, że nie zostawiamy go samego.

Poniższe wideo pokazuje moment, w którym zwierzak zostaje adoptowany. To piękne, że w jednym momencie życie psa może zmienić się o 180 stopni na lepsze! I to w dodatku dzięki nam.

https://www.facebook.com/HumaneSocietyOfMemphisShelbyCounty/videos/10153688308708892/

Może Cię zainteresować