×

Filmik nagrany z perspektywy bezdomnego psa. Takie życie to stała walka

Mumbaj, to jedno z najbardziej zaludnionych miast na świecie. Ulice w tej metropolii są często zatłoczone przez 18 milionów mieszkańców! Dla porównania w Nowym Jorku mieszka około 10 milionów ludzi.

Ale w tym wpisie nie chodzi o cierpienie ludzkie. Tym razem mowa o trudnym i często wręcz okrutnym życiu bezpańskich psów. W Mumbaju, każdego dnia ponad 250 000 bezpańskich psów musi walczyć o pokarm, wodę i miejsce do spania. Biedne zwierzaki nie zawsze trafiają na życzliwe osoby. Bardzo często zdarza się, że muszą znosić dodatkowo wiele krzywd z ręki człowieka. Bezbronne i porzucone zwierzęta, codziennie walczą o przetrwanie, co najlepiej obrazuje dodane w tym wpisie nagranie. Ostrzegam, oglądasz je na własną odpowiedzialność.

Organizacja „World For All Animal Care & Adoptions”, która stworzyła powyższe nagranie zapewniła, że podczas tworzenia tego filmu, żadne ze zwierząt nie ucierpiało. Inicjatywa z filmikiem ma uwrażliwić mieszkańców Mumbaju na krzywdę niewinnych zwierząt i zachęcić ich do przygarnięcia bezpańskich psów.

Jeśli to nagranie poruszyło Twoje serce, proszę udostępnij je dalej!

Może Cię zainteresować