Kategorie OcalonePsy

Bezdomny pies został potrącony przez samochód. Na pomoc zwierzakowi ruszyli rowerzyści

Poznaj uroczego psa o imieniu Columbo. Zwierzak był zupełnie samotny i nie miał nikogo bliskiego. Czworonóg błąkał się po obrzeżach miasta. Jego życie z pewnością nie było łatwe. Niestety pewnego dnia sprawy stały się jeszcze trudniejsze. Biedny Columbo został potrącony przez samochód. Właśnie wtedy w jego życie po raz pierwszy wkroczyła życzliwość. Nagle wszystko zaczęło się zmieniać, a czworonóg otrzymał drugą szansę.

Pies o imieniu Columbo samotnie błąkał się po obrzeżach miasta. Nie miał nikogo

Publiée par Adventures of Columbo sur Jeudi 12 juillet 2018

 

Pewnego dnia czworonóg został potrącony przez samochód

W zeszłym tygodniu Jarrett Little jeździł po okolicy na rowerze wraz ze swoim przyjacielem. Mężczyźni postanowili zatrzymać się przy ścieżce, aby chwilę odpocząć. Właśnie tam przypadkowo zobaczyli w oddali biednego Columbo.

„Na początku myślałem, że to lis. Wtedy ten zwierzak zaczął biec w poprzek drogi w naszym kierunku. Okazało się, że tak naprawdę to pies. Wyglądał okropnie. On był głodny, a jego stan nie wyglądał na najlepszy. Mimo to wydawał się być niezwykle szczęśliwy, że nas zobaczył. Szukał pomocy.” – opowiada Chris Dixon, przyjaciel Jarretta.

Hi Everyone! I did great being home alone in my crate while Mom had to go to her office this morning. No accidents! …

Publiée par Adventures of Columbo sur Lundi 16 juillet 2018

 

Columbo był ranny

Mimo obrażeń po potrąceniu, czworonóg chętnie przyjął jedzenie i ciepłe słowa od rowerzystów. Mężczyźni wiedzieli, że nie mogą zostawić tego psa. Musieli mu pomóc.

„Nie mogliśmy tak po prostu go zostawić. Nie wiadomo, czy by przeżył.” – przyznali rowerzyści.

Jarett i Chris wpadli na pewien kreatywny pomysł

Mężczyźni musieli jakoś przetransportować psa. Tak więc, po wypróbowaniu kilku metod, Jarett postanowił umieścić łapki Columbo w swoich tylnych kieszeniach. Dzięki temu pies mógł usiąść na jego plecach, a przednimi łapkami przytrzymywał się mężczyzny. Ten sposób pozwalał na przewiezienie czworonoga na rowerze.

Publiée par Adventures of Columbo sur Jeudi 12 juillet 2018

 

Pies miał sporo szczęścia

Po 30-minutowej przejażdżce, Columbo i rowerzyści dotarli do centrum miasta. Właśnie tam spotkali kobietę o imieniu Andrea Shaw. Przyjechała do miasta w interesach, ale gdy Columbo ją zobaczył, od razu podbiegł do niej i zaczął ją lizać, jakby była jego starą przyjaciółką.

Andrea natychmiast zakochała się w Columbo

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Gdy Shaw poznała historię psa, od razu wiedziała, że Columbo musi być częścią jej życia. Właśnie w ten sposób samotny i zabłąkany znalazł swój wieczny dom.

Publiée par Adventures of Columbo sur Jeudi 12 juillet 2018

 

Andrea zawiozła psa do weterynarza

Zanim Columbo mógł zacząć nowe życie w domu kobiety, najpierw musiał zostać wyleczony z powodu odniesionych obrażeń. Wizyta u weterynarza postawiła psa na ścieżce do wyzdrowienia. Columbo w wyniku wypadku odniósł dwa złamania.

Publiée par Adventures of Columbo sur Jeudi 12 juillet 2018

 

Nadszedł czas poznania nowej rodziny

Po wizycie u weterynarza Columbo ponownie wyruszył w drogę – tym razem do swojego nowego domu.

Publiée par Adventures of Columbo sur Samedi 14 juillet 2018

 

Columbo w końcu otoczony jest miłością

Teraz pies jest bezpieczny i mieszka w swoim wymarzonym domu. Columbo nadal ma wiele do zrobienia, ale z pewnością pomoże mu w tym miłość i opieka.

Mom took me (in my convertible of course) with her to pick up Chris from camp. Then I got to spend a couple minutes with my boy before I had to go back in my convertible

Publiée par Adventures of Columbo sur Lundi 16 juillet 2018

 

Columbo – życzymy ci powodzenia w dalszym życiu!

Tagi
Fotografie: Adventures of Columbo