×

Widzieli, w jakim stanie był pies, który trafił do ich sąsiadki. 2 miesiące później nie wierzyli, że to on!

W lutym 2015 roku na ulicach Meksyku pewna kobieta zobaczyła bezdomnego psa. Widok ten łamał jej serce, ponieważ zwierzę było bardzo zaniedbane, a na domiar złego jego ciało wyglądało tak, jakby było skamieniałe i pokryte guzami. Dalia Gámez nie wyobrażała sobie, że zostawi go w potrzebie. Wiedziała, że musi zacząć działać, jeśli chce cieszyć się jeszcze długo z przyjaźni z psem. Nazwała go Bobby i zaczęła walczyć o jego życie.

Pies był w fatalnym stanie. Nikt nie spodziewał się, że uda mu się wyjść z choroby.

1

Jego spojrzenie przeszywało na wylot i to właśnie dzięki niemu Dalia czuła, że musi pomóc zwierzęciu.

2

Lekarze zasugerowali chemioterapię, na którą Dalia oczywiście się zgodziła, bo wierzyła, że dzięki niej czworonożny przyjaciel przeżyje.

Cały czas towarzyszyła Bobiemu w tym ciężkim okresie. O wszystkim informowała w Internecie.

3

Guzy, które miał na ciele były złośliwe. W ciągu dwóch miesięcy przeszedł chemioterapię. Jak dużo jeszcze to bezdomne zwierzę musi przejść?

4

Ku zdziwieniu lekarzy pies po prostu wyzdrowiał. Rany goiły się tak szybko, że już po kilku tygodniach na ich miejscu zaczęła wyrastać sierść.

5

Boby stał się lokalną gwiazdą, a wszystko przez swoje ozdrowienie i niesamowitą opiekę, jaką zapewniła mu Dalia. Sąsiedzi stali w kolejce, aby go zobaczyć.

Niestety wkrótce musieli się pożegnać z psem, ponieważ Dalia była tylko jego rodziną zastępczą.

6

Miała łzy w oczach, gdy przyjechała po niego właściwa rodzina, ale wiedziała, że będzie mu tam dobrze i że będzie cieszyć się z życia.

Nowa rodzina jest z niego ogromnie dumna i rozpieszcza swojego nowego członka.

7

Może Cię zainteresować