×

Przedarł się przez kwiaty, aby uchwycić piękno malutkiego ssaka

Każdy z nas potrzebuje czasem chwili, aby wyrwać się z tego szalonego zgiełku i na chwilę się zatrzymać. Warto wtedy spojrzeć na otaczające nas małe rzeczy, które są naprawdę piękne. Do takich rzeczy należą cudowne zdjęcia wykonane przez brytyjskiego fotografa Milesa Herberta. Mężczyzna na codzień organizuje warsztaty dla osób, które chciałyby robić zdjęcia ptakom drapieżnym, gadom, żabom oraz innym zwierzakom. Tym razem w zamkniętym studio na swoich fotografiach Miles uchwycił piękno badylarki pospolitej – malutkiego gatunku ssaka z rodziny myszowatych.

Reklama

Fotograf Miles Hubert wykonał piękną sesję zdjęciową badylarce pospolitej

W czasie wykonywania zdjęć zwierzak był rozpieszczany przysmakami, tak aby wszystko było dobrą zabawą. W efekcie powstały piękne i kolorowe zdjęcia, które z pewnością rozjaśnią Twój dzień. Przewiń w dół, aby zobaczyć fotografie i koniecznie daj znać w komentarzu, co o nich myślisz!

Reklama

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować