×

To pies czy kot? Ludzie oszaleli na punkcie tego unikalnego zwierzaka

Jeśli masz zwierzaka w swoim życiu wiesz, jak wiele znaczą te urocze istoty i jak szybko można się do nich przyzwyczaić. I w końcu zwierzak, który do tej pory dostosowywał się głównie do swojego gatunku, zaczyna obserwować rodzinę, próbując naśladować jej zachowania. Na przykład widzieliśmy krowę, która otoczona stadem psów, w końcu stwierdziła, że też jest jednym z nich.

Reklama

Tymczasem niektóre zwierzaki to zupełnie inna bajka. Od jakiegoś czasu w Internecie krąży zdjęcie puchatego pupila, a społeczności sprzeczają się między sobą, czy to pies, czy może jednak kot.

kotopies-3

Ten puchaty zwierzak ma na imię Atchoum i mieszka w Kanadzie. Jest niesamowicie uroczy. Jego sława zaczęła się po tym, jak jego zdjęcie zostało opublikowane na twitterze i ktoś zapytał „Masz psa czy kota?” a właścicielka odpowiedziała „Nie wiem”

kotopies-4

I musimy przyznać, że to niejasne. Atchoum mógłby być długowłosym kotem albo małym psiakiem. W końcu niemal każdy zaczął zastanawiać się co to za gatunek

kotopies-5

Pojawiły się komentarze, że to kotopies. Inni stwierdzili, że to sowa, a niektórzy nawet doszli do wniosku, że to Ewok z „Gwiezdnych Wojen”

kotopies-6

Atchoum nie jest jednak mitycznym stworzeniem. To KOT!

kotopies-2

Ten perski kot cierpi na nadmierne owłosienie, stąd jego niezwykły wygląd

kotopies-1

Atchoum wymaga codziennej pielęgnacji, ale niewątpliwie jest uroczy i skradł serca wielu Internautów

kotopies-7

Nie da się zaprzeczyć, że jego brwi i wąsy są absolutnie majestatyczne, a zagadka jego gatunku została właśnie rozwiązana.

Reklama

Może Cię zainteresować