Kategorie Psy

40 pit bulli zostaje znalezionych w opuszczonym domu. Żyły w makabrycznych warunkach

Choć pit bulle często są opisywane jako niebezpieczne, są zdolne kochać tak samo mocno i być słodkie jak inne psy. W rzeczywistości pokazano już wiele razy, jak wielkie mają serca.

Choć każdy ma własną opinię, to jednak bezspornym jest, że krzywdzenie jakiegokolwiek zwierzęcia jest aktem okrucieństwa. Te pit bulle zostały opuszczone przez właściciela i uwięzione w niewiarygodnie brudnym domu. Walczyły o przetrwanie zanim zostały odnalezione przez odpowiednie służby.

Wstrząsająca historia poniżej.

pit bulle (4)

Okolicznych mieszkańców zaniepokoił smród wydobywający się z jednego z domów. Zawiadomili oni służby, a ci na miejscu dokonali makabrycznego odkrycia.

pit bulle (2)

Dom wyglądał dramatycznie. Funkcjonariusze mówią, że poczuli się jak w scenie z Milczenia owiec, a smród przypominał im woń śmierci.

pit bulle (3)

Pośród bałaganu znaleziono prawie 40 skrajnie niedożywionych pit bulli. Niestety, 11 z nich zmarło.

pit bulle (5)

Jak się okazało właściciel był w więzieniu. Biorąc pod uwagę ilość psów, właściciele hodowali je nielegalnie.

pit bulle (6)

Niektóre z psów były tak wycieńczone, że cudem było iż przeżyły. Większość psów była bardzo wystraszona, jednak część była podekscytowana i domagała się miłości od nowo poznanych ludzi.

pit bulle (7)

Po przyjęciu psów do schroniska, natychmiast otrzymały odpowiednią opiekę medyczną, by móc powrócić do zdrowia.

pit bulle (9)

Jak do tej pory, wszystko idzie zgodnie z planem! Psiaki są dużo zdrowsze i pełne życia. Po odzyskaniu pełnego zdrowia, schronisko chce poszukać im nowych domów.

pit bulle (8)

Niektóre psy wciąż nie są przyzwyczajone do ludzi i reagują na nich w bardzo agresywny sposób. Jednak wolontariusze starają się pokazać im co znaczy miłość i dobroć. Mają nadzieje, że z czasem psy zapomną o strasznym domu i zaczną ufać, że nic złego ich nie spotka.

pit bulle (1)
Źródło: littlethings.com | Fotografie: facebook.com, facebook.com