×

Mężczyzna zaatakował kobietę. Nie wiedział, że wszystko obserwuje bezdomny pit bull

Większość z nas ma wyrobioną opinię o pitbullach. Zazwyczaj w naszej głowie wizerunek tej rasy nie jest pozytywny, a nawet słyszymy w mediach, że te psy są oskarżane o przemoc i agresję.

Tak samo wszyscy myśleli o Bohaterze. Był po prostu kolejnym bezpańskim pitbullem. Jednak Bohater udowodnił, że pozory mogą mylić. Pewnego dnia pies usłyszał dziwne odgłosy i postanowił sprawdzić co się dzieje. Na końcu ulicy natknął się na mężczyznę z nożem atakującego kobietę.

Mimo, że Bohater po raz pierwszy widział kobietę, jego instynkt był silniejszy i od razu skoczył między kobietę i jej napastnika. Dzielny pies otrzymał pięć dźgnięć nożem.

W międzyczasie pojawiło się dwóch policjantów. Choć wiedzieli, że pies jest bezpański, natychmiast zabrali go do weterynarza. Wtedy właśnie otrzymał swoje imię. Bohater przeszedł przez bardzo ciężki zabieg. Rany były głębokie, a pies walczył o życie.

Dzięki szybkiej interwencji Bohater przeżył. Tak samo było w przypadku kobiety, którą uratował. Carla Welch nie zastanawiała się ani minuty i widziała co zrobi, gdy tylko zobaczyła swojego wybawiciela.

Zorganizowała zbiórkę pieniędzy, która pomogła opłacić leczeni Bohatera. Carla również zajmuje się ratowaniem pitbulli. Bohater powraca do zdrowia. Obecnie przebywa w domu tymczasowym i jest do adopcji. Sama Carla zawdzięcza psu życie.

Może Cię zainteresować