×

Usłyszała dziwne odgłosy dochodzące ze stajni. Gdy weszła do środka, nie wierzyłą własnym oczom!

Gdy tylko Liz Mitten Ryan usłyszała dziwne odgłosy dochodzące z jej stajni, natychmiast poszła to sprawdzić. Chwilę później nie mogła uwierzyć własnym oczom. Natychmiast chwyciła kamerę i zaczęła wszystko nagrywać!

Liz zajmuje się całkiem sporą stadniną koni. Ludzie z całego świata mogą przyjechać i odwiedzić ją w celu doznania bliskiego kontaktu z naturą. Warto zaznaczyć, że konie, którymi się opiekuje przemieszczają się po dużych i pięknych obszarach pełnych zieleni.

Tego słonecznego dnia, stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Wszystkie konie znalazły się w jednej, niewielkiej komórce – gdy przestały jeść, najwyraźniej chciały strawić posiłek w cieniu. Wszystko wskazuje na to, że niektórym z nich jedzenie trawiło się tak głośno, iż nie obeszło się bez dziwnych odgłosów, a nawet….  „bąków”! Liz nie mogła tego nie słyszeć.

Warto zaznaczyć, że nie jest to rzadkością w przypadku odpoczynku i snu w grupie tych pięknych zwierząt. Aby jednak do tego doszło, muszą być całkowicie zrelaksowane, żyć w zgodzie z resztą i przebywać w swoim otoczeniu.

Żeby było jasne, żaden z koni, które są widoczne na poniższym nagraniu, nie jest chory i nie ma problemów żołądkowych. Po prostu trzeba zrozumieć ich zachowanie!

Może Cię zainteresować