×

Zabrała suczkę ze schroniska i pozwoliła jej wybrać drugiego zwierzaka, z którym wrócą do domu

Nie możemy mieć wpływu na to, w jakiej rodzinie się urodzimy, ale możemy mieć ogromny wpływ na to, jakie zwierzęta znajdą się w naszym domu. To bardzo odpowiedzialna decyzja, którą podejmuje się na długie lata.

Właśnie w ten sposób Chrisitna wybrała sobie suczkę Raven, gdy była jeszcze szczeniaczkiem. Kobieta już wtedy wiedziała, że chce mieć jeszcze więcej zwierząt.

Ciężki wybór

Christina chciała, aby piesek sam wybrał sobie towarzysza, z którym będzie spędzać większość czasu. Była pewna, że suczka wybierze innego pieska, a okazało się, że Raven wybrała kotka!

W głębi duszy bardzo chciałam mieć psa i kota, ale wydawało mi się to zestawienie niemożliwe. Okazało się jednak, że Raven podjęła decyzję za mnie! Woodhouse i Raven to duet, który świetnie się ze sobą bawi i naprawdę się kocha.

Cały czas razem!

Nawet ich właścicielce ciężko było uwierzyć, że ta dwójka się ze sobą dogada. A tu nie tylko w domu panuje spokój i harmonia, ale czuć między nimi ogromną więź. Chrisitna tak bardzo docenia ich relację, że założyła tej uroczej dwójce konto na Instagramie, gdzie regularnie wrzuca ich zdjęcia, a wierni fani (jest ich już ponad 88 tysięcy!) mogą komentować zwierzaki.

Może Cię zainteresować