×

Suczka celowo powstrzymywała poród. Nie chciała urodzić, mimo że było już dawno po terminie

Chris i Mariesa przygarnęli wystarczająco dużo psów, by coś mogło ich zaskoczyć. A jednak. Pewnego dnia natknęli się na ciężarną suczkę imieniem Storie.

Para szybko zakochała się w Storie. Dopiero później dowiedzieli się, że jest w ciąży, na zmianę decyzji było jednak już za późno.

Choć suczka wyglądała jakby lada moment miała zacząć rodzić, nic się nie wydarzyło. W tym czasie przyszli właściciele przygotowali dom na powitanie nowego psa.

Tego samego dnia, w którym Storie przybyła do nowego domu wydała na świat 12 szczeniąt. Jednak było w tym coś niezwykłego.

„Dla psa w schronisku poród nie jest łatwą sprawą. Jest to bardzo stresujące dla matki i szczeniąt” – tłumaczy Chris.

Storie wstrzymywała poród przez cały czas, by upewnić się, że jej maluchy są bezpieczne. Zaledwie po 18 godzinach w nowym domu urodziła szczeniaki.

To prawdziwy cud! Szczęśliwym zbiegiem okoliczności nowy dom pojawił się dokładnie na czas, a Storie mogła przestać powstrzymywać poród.

W ciągu dwóch tygodni szczenięta otworzyły oczy i znalazły nowy dom. Chris i Mariesa są bardzo poruszeni postawą suczki.

Niesamowita psia mama, która musiała być pewna, że jej maluchom nic nie grozi. Na szczęście wszystko skończyło się pomyślnie i wszystkie psiaki mają dom.

Może Cię zainteresować