Kategorie Zabawne

Trudno ocenić, czy ten uroczy i słodki szczeniaczek jest prawdziwy

Małe pieski potrafią swoją urodą i słodkością rozkochać w sobie każdego. Wystarczy nie nie spojrzeć, a już pojawia się u człowieka ochota na przytulenie, czy chociaż pogłaskanie go. Takiemu maleństwu naprawdę trudno się oprzeć. I choć ludzie często dzielą się na dwie grupy: zwolenników kotów i zwolenników psów, mimo że uwielbiasz koty, trudno jest Ci się oprzeć na widok takiego szczeniaczka!

Wygląda tak uroczo, że aż trudno uwierzyć, że jest prawdziwy

Szczeniaczek z poniższego zdjęcia jest prawdziwy. Jest tak maleńki, że prawdopodobnie zmieściłby się każdemu do kieszeni. Zdaje się też wyglądać jak pluszowy misiu. Gwarantuję, że to prawdziwa istota. Króciutkie łapki, duża główka i te hipnotyzujące oczka. Zgodzisz się pewnie, że to najbardziej słodkie połączenie, jakie można by sobie wymarzyć. Czy Ty też nie możesz oprzeć się jego wyglądowi i najchętniej byś go schrupał?

Trudno ocenić, czy ten uroczy i słodki szczeniaczek jest prawdziwy
Imgur

Trzeba przyznać, że raczej trudno byłoby znaleźć osobę, która nie chciałaby przygarnąć takiego pupila. W końcu to słodkość w czystej postaci. Tulenie i całowanie tego maluszka musi być zwieńczeniem szczęścia.

Wcale mnie nie dziwi, że zdjęcie tego maluszka stało się hitem w mediach społecznościowych. W końcu patrząc na niego można nie tylko rozpływać się nad wyglądem, ale pojawia się też gdzieś w głowie pytanie, czy aby na pewno jest on prawdziwy. Jeszcze raz powtórzę, tak ?

Źródła: pikio.pl
Fotografie: imgur.com