Kategorie Newsy

Ze śmietnika dochodziło ciche skomlenie. Kiedy go otworzyli przeszły ich ciarki po całym ciele…

Ludzie potrafią być potworami i wielokrotnie się o tym przekonywaliśmy. Nie wyobrażamy sobie, jak można skrzywdzić bezbronne zwierzę, które pełne ufności i nadziei zawsze będzie podążało ścieżkami swojego właściciela. Niestety są tacy, którzy to w perfidny sposób wykorzystują…

Grupa obrońców praw zwierząt Nabiya Irion Hope Project z Korei Południowej była w szoku, gdy odkryli, co znajduje się w koszu na śmieci. Z pojemnika dochodził płacz… Okazało się, że w środku leżał młody labrador. W Korei niestety cały czas praktykuje się spożywanie mięsa z psów. Ta suczka miała także trafić na czyjś stół, ale z racji tego, że znajdowała się w fatalnych warunkach, jej łapy zaczęły gnić i ktoś po prostu postanowił wyrzucić ją na śmietnik. Nikt nie wiedział, czy zwierzę przeżyje.

Przeszło tyle bólu i cierpienia, że aż ciężko sobie to wyobrazić…

pies ktory mial byc zjedzony (1)

Zwierzę niewyobrażalnie cierpiało. Z fabryki mięsa zostało wyrzucone po prostu na śmietnik…

pies ktory mial byc zjedzony (2)

Ratownicy byli w szoku, gdy znaleźli psa w worku na śmieci. Natychmiast przewieziono go do weterynarza, który niestety nie mógł uratować łap labradora – musiały zostać amputowane.

pies ktory mial byc zjedzony (3)

Wszyscy wierzyli w to, że szczeniaczek przeżyje i udało się! Chi Chi (bo tak nazwano psa) jest prawdziwym i dzielnym wojownikiem. Nawet bez łapek stara się chodzić i nie poddaje się.

pies ktory mial byc zjedzony (4)

Po kilku miesiącach udało się dopasować także odpowiednie protezy i suczka uczy się w nich chodzić.

pies ktory mial byc zjedzony (5)

O jej losie dowiedziała się pewna amerykańska rodzina, która nie mogła wyobrazić sobie, że w taki sposób można krzywdzić zwierzęta. Bardzo zależało im na adopcji Chi Chi, która trafiła do nich po kilku tygodniach.

Teraz mieszka w Arizonie i cieszy się życiem w kochającej rodzinie. Po raz pierwszy może poczuć zapach świeżej trawy i w końcu czuje się kochana.

pies ktory mial byc zjedzony (6)

Chi Chi bardzo szybko rośnie i stare protezy już na nią nie pasują, dlatego teraz czeka na nowe.

pies ktory mial byc zjedzony (7)

Rodzina jest zakochana w swoim czworonożnym przyjacielu. Chcą jej dać wszystko, co najlepsze i nie wyobrażają sobie, że mogliby teraz być bez niej. Tragiczna historia, która ma dobre zakończenie.

pies ktory mial byc zjedzony (8)
Źródło: heftig.co | Fotografie: facebook.com