×

Znalazł nieprzytomnego psa na drodze. Zwierzak cierpiał na skrajny przypadek choroby

Pewien człowiek natknął się na nieprzytomnego psa leżącego na środku chodnika i wezwał pomoc. Mimo iż środki fundacji były bardzo ograniczone, na szczęście szczeniak otrzymał potrzebną pomoc.

15-miesięczny psiak oprócz oczywistego niedożywienia miał anemię i bardzo niski poziom elektrolitów we krwi. Szczeniak również cierpiał na skrajny przypadek świerzbu, który był nieleczony od bardzo dawna.

Jednak ludzie nie poprzestali na ratunku. Rozpoczęto dochodzenie, kto może być odpowiedzialny za jej stan. Szczeniak został nazwany Księżniczką. Wreszcie śledząc poprzednich właścicieli Księżniczki, odkryto sklep zoologiczny, w którym została kupiona. W krótkim czasie została również zwrócona ze względu na nużeniec, który jest częstą dolegliwością szczeniaków. Właściciele nie chcieli mieć „chorego szczeniaka w domu”, a sklep zoologiczny okazał się nielegalną hodowlą piesków. Fundacja pomagająca Księżniczce również podejrzewa, że stan do jakiego została doprowadzona, był celowym działaniem.

Ale teraz dobre wieści. Po zaledwie dwóch dniach troski i miłości, stan zdrowia Księżniczki poprawia się i każdego dnia piesek czuje się lepiej. Księżniczka również znalazła wspaniały dom, a w nim rodzinę, która darzy ją zasłużoną miłością, opieką i uwagą. Zobacz przez co przeszła Księżniczka i jak wygląda teraz, dzięki ludziom, którzy nie byli obojętni na jej los.

księżniczka (1)

Gdy została znaleziona była zupełnie nieprzytomna.

księżniczka (6)

Była w okropnej kondycji i jej stan zdrowia po wcześniejszej interwencji mógłby zostać szybko wyleczony.

księżniczka (3)

Gdy wreszcie znalazła się w bezpiecznym miejscu nazwano ją Księżniczką. Mimo, że psiak był w fatalnym stanie, nie poddał się i walczył całym psim sercem.

księżniczka (2)

Wszystkiego czego potrzebowała Księżniczka, by wyzdrowieć była miłość i troska. W ciągu kilku dni jej stan poprawił się i waga zaczęła powracać do normy.

księżniczka (5)

Księżniczka znów stała się szczęśliwym i beztroskim szczeniakiem. Znalazła kochający dom i rodzinę, a tam również nowego brata.

księżniczka (4)

Ciepłe i mięciutkie łóżko, a tyle radości i uśmiech, na który wszyscy czekali.

księżniczka

Sierść Księżniczki odrosła, jej stan zdrowia polepszył się i nie zostawił żadnych śladów, a sama Księżniczka wreszcie zaznała bezpieczeństwa i miłości.

Może Cię zainteresować