Kategorie Newsy

Powstanie specjalna kawiarnia dla jamników. Wszystkie 'przedłużacze' są mile widziane!

Jamniki to bardzo urocze psy, a większość ludzi uważa, że one są po prostu przesłodkie. Wiele osób porównuje je do kiełbasek czy też przedłużaczy. Wszystko przez krótkie łapki i nieproporcjonalnie długie ciało. Świat zwyczajnie zakochał się w tych czworonogach. Nic dziwnego! Właśnie dlatego wieść o otwarciu kawiarni dla miłośników jamników ekscytuje zarówno ludzi jak i psy.

Powstanie specjalna kawiarnia dla jamników. Wszystkie 'przedłużacze' są mile widziane!
Pixabay

W Wielkiej Brytanii powstała specjalna kawiarnia dla wszystkich miłośników jamników

W Londynie istnieje już kawiarnia dla fanów mopsów, ale teraz przyszedł czas na jamniki. The Dachshund Cafe jest idealnym miejscem zarówno dla właścicieli jamników, jak i osób które lubią przebywać w towarzystwie tych uroczych czworonogów. W kawiarni znajdziesz smakołyki dla psów, a także dla ludzi. Miejsce oferuje między innymi „pupuccino”, czyli specjalną kawę przeznaczoną dla psów.

 

Kawiarnia znajduje się w Londynie

Być może kawiarnie powstanie też w innych miastach, ale dokładne daty nie są jeszcze znane. Jedno jest pewne – wszystkie jamniki będą mile widziane!

 

Kawiarnia oferuje bogatą ilość przekąsek oraz napojów

Podczas gdy czworonogi mogą cieszyć się pysznymi przekąskami oraz specjalną psią kawą, kawiarnia oferuje także alkohol oraz mnóstwo przystawek, które z pewnością zasmakują wszystkim właścicielom jamników.

To miejsce jest doskonałe dla każdego miłośnika jamnika

„Jeśli masz własnego jamnika lub po prostu uwielbiasz te psy, koniecznie nas odwiedź. Twój pies pozna wielu futrzanych przyjaciół oraz będzie miał okazje skosztować pysznych psich przysmaków. Ty natomiast będziesz mógł pogawędzić z innymi miłośnikami tych uroczych zwierzaków. Mamy specjalne menu dla czworonożnych przyjaciół, a każdy pies znajdzie coś dla siebie. Właściciele również będą zadowoleni!”

 

Każdy znajdzie coś dla siebie

„Dodatkowo każdy jamnik będzie mógł zamówić darmową „pupuccino”, a także odebrać darmową torbę pysznego „PUPcorn”. To specjalne smakowitości dla uroczych czworonożnych gości. Podczas gdy twój jamnik będzie delektować się przekąskami wraz z innymi psami, ty będziesz miał okazję spróbować nasze pyszne koktajle, różne dania kuchni z całego świata oraz smaczne, lekkie przekąski. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie.”

 

Potrzebujemy większej ilości takich miejsc

Mamy nadzieję, że i w naszym kraju powstaną podobne miejsca. W końcu w takiej kawiarni można pogawędzić z innymi właścicielami czworonogów oraz spędzić czas w towarzystwie uroczych czworonogów. Psy natomiast mają okazję poznać nowych przyjaciół oraz skosztować pysznych przekąsek. Z pewnością potrzebujemy więcej liczby takich miejsc.

 

Z chęcią odwiedziłabym taką kawiarnię

Osobiście zrobiłabym wszystko, aby móc wybrać się w tak przyjazne czworonogom miejsce. A może sam znasz podobne restauracje, bary lub kawiarnie? Jeżeli tak, to koniecznie podziel się swoimi doświadczeniami w komentarzu z innymi!

 

 

 

Fotografie: The Dachshund Cafe