Kategorie Newsy

Kobieta wypuszcza psy na podwórko. Kiedy zauważa leżący przy płocie kawałek parówki jest wściekła

Właścicielka trzech psów z Saskatchewan w Kanadzie dokonała ostatnio szokującego odkrycia. I to na własnym podwórku! Aż strach pomyśleć co by się stało, gdyby w porę nie zareagowała.

Emma Medeiros, bo o niej mowa, zabrała ukochane pupile na zewnątrz, aby zwierzaki mogły załatwić swoje potrzeby. Tego dnia kobiecie towarzyszyła Pandora i Ofelia.

Była bardzo ładna pogoda, dlatego postanowiłam odpocząć na naszym patio, kiedy pupile załatwiały swoje sprawy. W pewnej chwili zauważyłam jednak, że mój border collie Ophelia wącha kawałek mięsa, który znajdował się na naszym podwórku – wyjaśniła BuzzFeed Canada Emma.

Publiée par Emma Medeiros sur Lundi 18 avril 2016

Kobieta podeszła bliżej i natychmiast zauważyła coś bardzo dziwnego. W hot dogu, który był podzielony na trzy kawałki, znajdowało się coś jeszcze…

To były kawałki żyletek! Gdy Emma zrozumiała z czym ma do czynienia, była przerażona.

Kobieta przyznaje, że w tym momencie ziścił się jej największy koszmar. Aż strach pomyśleć co mogło się stać, gdyby kawałki hot doga zjadły jej pupile.

Emma postanowiła działać. Powiadomiła nie tylko Policję i Regina Humane Society. O zdarzeniu napisała również na Facebooku, aby przestrzec innych właścicieli czworonogów.

They had a long day today☺️☺️

Publiée par Emma Medeiros sur Mardi 19 avril 2016

Kaleb Smith, który jest partnerem Emmy, a zarazem współwłaścicielem zwierzaków, również nie może uwierzyć w to, co się stało.

Osoba, która to zrobiła musi być niepoczytalna… jak można wziąć żyletki, podzielić je na mniejsze części i umieścić w kawałach hot doga? Po prostu ohyda – stwierdza mężczyzna.

Jestem w szoku. Nie mogę uwierzyć, że ktoś chciał skrzywdzić w ten sposób moje ukochane psy, albo inne czworonogi – podkreśla Emma.

Para zaznacza, że od nieprzyjemnego incydentu, dokładnie sprawdza podwórko, zanim pojawiają się tam ich pupile. Mają jednocześnie nadzieję, że za ich przykładem pójdą inni.

Publiée par Emma Medeiros sur Samedi 11 juin 2016

Po prostu chcemy, aby każdy zwierzak i dziecko były bezpieczne. Tu nie chodzi tylko o zwierzęta. Tu może chodzić o czyjeś dziecko, bawiące się na podwórku, co byłoby jeszcze gorsze – tłumaczy Kaleb. Kocham moje psy, ale nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie, co by się stało, gdyby hot doga znalazło małe dziecko i umieściło go w buzi – kontynuuje.

Emma nie ma pojęcia, kto mógł dopuścić się tak okropnego czynu. Cieszy się, że w porę zareagowała i udało się uniknąć nieszczęścia. Jednocześnie ma nadzieję, że jej historia będzie przestrogą dla innych.

Wierzymy, że sprawca niedługo zostanie schwytany. To szokujące, a zarazem przerażajace, że ktoś z premedytacją umieścił kawałki żyletek w hot dogu i podrzucił je na czyjeś podwórko. A Ty co myślisz o tej sytuacji? Na Twoją opinię czekamy w komentarzach poniżej.

Źródło i fotografie: buzzfeed.com, ladbible.com